Imagine Dragons w końcu to zrobili! Fani zachwyceni

2021-03-15 11:58 Adam Bysiek
Imagine Dragons
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Zespół Imagine Dragons nie przestaje zaskakiwać. Na tę informację fani formacji czekali dobrych kilka lat. Dziś ciekawość sympatyków zespołu została z pewnością zaspokojona. Fani są zachwyceni, ponieważ właśnie ukazał się pierwszy premierowy materiał od trzech lat. Przypomnijmy, że ostatnia premiera miała miejsce w 2018 roku. Jak myślicie, czy będą to kolejne światowe hity zespołu na miarę chociażby Believer? To całkiem możliwe! Sprawdzamy co dokładnie znajduje się w nowym repertuarze formacji!

Historia powstania pierwszego z dwóch premierowych materiałów przyprawia o zawrót głowy i jest po prostu niezwykła, niczym z romantycznego filmu lub serialu rodem z Hiszpanii.

Imagine Dragons - premiera piosenki

Imagine Dragons w poniedziałek 15 marca opublikowali w sieci nowy kawałek zatytułowany Follow You, który powstał w drodze do urzędu, gdzie swoim samochodem zmierzał Dan Reynolds - główny wokalista Imagine Dragons. Ten miał właśnie podpisać dokumenty rozwodowe. Niespodziewanie miał otrzymać od swojej żony wiadomość, która zmieniła dosłownie wszystko... Za produkcję Follow You odpowiedzialny jest Joela Little. Utwór pełen jest ciekawych, angażujących wyobraźnię zawiłych muzycznych aranżacji, które w perfekcyjny sposób uzupełnione są psychodelicznym dźwiękiem gitar. Pewnym jest, że piosenka powstała w nieciekawym dla wokalisty momencie w jego życiu - ten był dosłownie na finiszu rozwodu z żoną. Para postanowiła odsunąć decyzję o rozstaniu z powodu zbliżającej się premiery, a to z kolei sprawiło, że ich związek przetrwał do dziś.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Imagine Dragons - Cutthroat

Imagine Dragons opublikowali również utwór Cutthroat. To zupełnie inna muzyczna galaktyki niż Follow You. Pełen mocnych uderzeń, znacznie ostrzejszy i szybszy kawałek. Wydaje się, że ten nawet skręcił w stronę punka! Piosenka opowiada o zabijaniu w sobie wewnętrznego krytycyzmu. Warto wspomnieć w tym miejscu, że Imagine Dragons nagrali hit we współpracy z Rickiem Rubinem w jego owianym sławą, legendarnym studio Shangri-La w Malibu.

Imagine Dragons opublikowali już oba utwory w sieci, a my prezentujemy Wam je poniżej. Piosenek w zaledwie kilkanaście godzin odsłuchało już kilka milionów fanów na całym świecie!

Najnowsze