Ile zarabia się na TikToku? Kwota powala na kolana!

2020-09-24 13:20 Patrycja Obarowska
TikTok
Autor: Pixabay.com

Ile zarabia się na TikToku?! Jeśli takie pytanie chodzi ci po głowie, to jesteś w dobrym miejscu, aby uzyskać na nie jasną odpowiedź! TikTok jest jedną z bardziej popularnych aplikacji, która przy dobrym pokierowaniu swojej kariery może być maszynką do robienia pieniędzy! Chcesz wiedzieć więcej? Zostań z nami na ESKA.pl!

TikTok równa się pieniądze! Ile zarabia się na TikToku i czy polskie zarobki różnią się od zagranicznych? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć ci w tutejszym artykule! Zacznijmy jednak od samego początku. Nie da się ukryć, że aplikacja TikTok pod względem rankingu popularności jest najbardziej rozchwytywaną platformą społecznościową. Szczyt popularności osiągnęła szczególnie w 2020 roku, kiedy w dobie pandemii koronawirusa wielu użytkowników pobierało ją na swój smarfton w celu zabicia nudy. Zawód influencer także z pewnością obił się wam o uszy. YouTube, Instagram są już źródłem naprawdę interesujących pieniędzy, dlaczego więc miałoby nie być ich w najpopularniejszej aplikacji na świecie, czyli na TikToku? Pieniądze oczywiście tam są i to nawet nie małe! Niektóre sumy, które wpływają na konta bankowe internetowych twórców przyprawiają ich o zawrót głowy. Ile zarabia się na TikToku? Zarobki w zawodzie tiktokera zależą od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest zasięg popularności danego twórcy. Większe pieniądze są tam, gdzie większe zainteresowanie fanów, dlatego też trudno ustalić jeden ten sam budżet.

TikTok - za co zarabia się w aplikacji? 

Aby zarabiać na TikToku przede wszystkim zależy się na nim wybić. Wysokość zarobków zależy jednak od wielu innych czynników. Za co zarabia się na TikToku? Tiktokerzy są w stanie zarobić na reklamach, klipach reklamujących różne produkty oraz na live'ach, czyli spotkaniach online na żywo. Szacuje się, że za spotkanie twórcy z fanami na żywo za pośrednictwem live tiktoker może zarobić od 500 do 600 dolarów. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze