Ile zarabia się na TikToku? Kwota powala na kolana!

TikTok
Autor: Pixabay.com

Ile zarabia się na TikToku?! Jeśli takie pytanie chodzi ci po głowie, to jesteś w dobrym miejscu, aby uzyskać na nie jasną odpowiedź! TikTok jest jedną z bardziej popularnych aplikacji, która przy dobrym pokierowaniu swojej kariery może być maszynką do robienia pieniędzy! Chcesz wiedzieć więcej? Zostań z nami na ESKA.pl!

TikTok równa się pieniądze! Ile zarabia się na TikToku i czy polskie zarobki różnią się od zagranicznych? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć ci w tutejszym artykule! Zacznijmy jednak od samego początku. Nie da się ukryć, że aplikacja TikTok pod względem rankingu popularności jest najbardziej rozchwytywaną platformą społecznościową. Szczyt popularności osiągnęła szczególnie w 2020 roku, kiedy w dobie pandemii koronawirusa wielu użytkowników pobierało ją na swój smarfton w celu zabicia nudy. Zawód influencer także z pewnością obił się wam o uszy. YouTube, Instagram są już źródłem naprawdę interesujących pieniędzy, dlaczego więc miałoby nie być ich w najpopularniejszej aplikacji na świecie, czyli na TikToku? Pieniądze oczywiście tam są i to nawet nie małe! Niektóre sumy, które wpływają na konta bankowe internetowych twórców przyprawiają ich o zawrót głowy. Ile zarabia się na TikToku? Zarobki w zawodzie tiktokera zależą od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest zasięg popularności danego twórcy. Większe pieniądze są tam, gdzie większe zainteresowanie fanów, dlatego też trudno ustalić jeden ten sam budżet.

TikTok - za co zarabia się w aplikacji? 

Aby zarabiać na TikToku przede wszystkim zależy się na nim wybić. Wysokość zarobków zależy jednak od wielu innych czynników. Za co zarabia się na TikToku? Tiktokerzy są w stanie zarobić na reklamach, klipach reklamujących różne produkty oraz na live'ach, czyli spotkaniach online na żywo. Szacuje się, że za spotkanie twórcy z fanami na żywo za pośrednictwem live tiktoker może zarobić od 500 do 600 dolarów. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze