Ile dni do wakacji 2022 maturzystów i nie tylko? Kalendarz roku szkolnego

2022-03-29 12:58
Zakończenie roku szkolnego
Autor: Canva

Wakacje to ulubiony czas dla wszystkich uczniów. Niektórzy myślą o ich nadejściu już w chwili ponownego przekroczenia bram szkoły na samym początku roku szkolnego. Jak wiadomo, zakończenie roku szkolnego dla maturzystów ma miejsce wcześniej. Ile zostało dni do wakacji dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych?

Wakacje 2022 - ile dni do zakończenia roku szkolnego dla maturzystów i pozostałych uczniów? Tych informacji poszukują zniecierpliwieni uczniowie, którzy z wielkim utęsknieniem wyczekują nadejścia najprzyjemniejszego dla nich okresu w całym roku. Tegoroczny rok szkolny jest pierwszym od ponad dwóch lat, który w zdecydowanej większości przebiegł w trybie stacjonarnym. Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych powrócili do placówek, by realizować podstawę programową i nadrobić braki wynikające z tak długiego okresu nauki zdalnej. Nic dziwnego, że tak wielu z nich żyje już dwumiesięcznym odpoczynkiem od zajęć dydaktycznych. Tegoroczni maturzyści mogą oczywiście liczyć na najdłuższe wakacje w życiu. Dla nich rok szkolny zakończy się bowiem jeszcze w kwietniu. Jeśli szukacie informacji, ile dni zostało do wakacji 2022 dla maturzystów i pozostałych uczniów, dobrze trafiliście.

Sonda
Czy zdajesz w tym roku maturę?

Ile zostało do wakacji 2022 - maturzyści? 

Uczniowie, którzy w tym roku kończą naukę w szkołach ponadpodstawowych, zakończą rok szkolny już w piątek, 29 kwietnia 2022 roku. Tak szybki koniec roku szkolnego ma związek ze zbliżającymi się wielkimi krokami egzaminami maturalnymi, do których muszą się oni jak najlepiej przygotować.

Ile zostało do wakacji 2022?

Pozostali uczniowie muszą się uzbroić w cierpliwość. Przed nimi jeszcze prawie trzy miesiące nauki. Rok szkolny 2021/22 dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, z wyłączeniem tych kończących edukację, kończy się w piątek, 24 czerwca 2022 roku.

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze