Iga Świątek - Marketa Vondrousova: mecz DZISIAJ na żywo. O której godzinie gra Świątek?

i

Autor: David Winter/Shutterstock/Rex Features/East News Iga Świątek - Marketa Vondrousova: mecz DZISIAJ na żywo. O której godzinie gra Świątek?

TENIS

Iga Świątek - Marketa Vondrousova: mecz DZISIAJ 4.06.2024 na żywo. O której gra Świątek?

2024-06-04 8:48

Kiedy gra Iga Świątek następny mecz w Paryżu 2024? O której godzinie mecze Świątek na żywo? Od samego początku sporo mówiło się, że Polka trafiła na dość łatwą drabinkę i jest na dobrej drodze, by sięgnąć po trzeci z rzędu tytuł najlepszej tenisistki podczas turnieju Rolanda Garrosa. Mówiło się, ale najlepsza tenisistka musiała udowodnić swoją wyższość. Zrobiła to w pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej rundzie. Teraz czas na emocjonujący ćwierćfinał, którego nie można przegapić!

Spis treści

  1. Iga Świątek - Marketa Vondrousova: mecz na żywo
  2. O której godzinie gra Świątek?

Iga Świątek - Marketa Vondrousova: mecz DZISIAJ na żywo ciekawi osoby, które z uwagą śledzą poczynania najlepszej polskiej tenisistki, podczas wielkoszlemowego turnieju w Paryżu. O której godzinie gra Świątek? Zastanawiacie się, jak wygląda terminarz meczów Igi Świątek na żywo? Jeszcze większe zainteresowanie spotkaniami polskiej zawodniczki nastąpiło po tym, gdy ta wygrała z Anastazją Potapową 6:0, 6:0 w zaledwie 40 minut. Zdeklasowała swoją rywalkę w kluczowej fazie turnieju, a o jej osiągnięciu rozpisywały się media na całym świecie. Polka nie ukrywała radości i dumy z tego, że gra w tak doskonały sposób. Warto też wspomnieć, że zwycięstwo w 1/8 French Open było 18. z rzędu wygraną w tym turnieju, licząc z zakończonymi jej triumfami edycjami 2022 i 2023.

Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2024 - kiedy i o której mecze Polski? Z kim gra Polska?

IGA ŚWIĄTEK RUSZA PO CZWARTY TYTUŁ W PARYŻU! CZY KTOŚ MOŻE JĄ ZATRZYMAĆ? RUSZA ROLAND GARROS | Super Tenis

Iga Świątek - Marketa Vondrousova: mecz na żywo

Kiedy mecze Igi Świątek na French Open w Paryżu 2024? Spotkania rozgrywane są zazwyczaj co dwa dni popołudniu. Polka rozegrała świetny pojedynek w 1/8 finału w niedzielę, 2 czerwca i teraz kolejne jej emocjonujące dla kibiców starcie odbędzie się 4 czerwca. Rywalką Polki jest Marketa Vondrousova, która zapowiedziała, że zagra z Igą jakby nie miała nic do stracenia. Czeska tenisistka jest rozstawiona z numerem piątym, a w niedzielę wygrała z Serbką Olgą Danilovic 6:4, 6:2.

Widać, że czuje się tu świetnie. Dziś wygrała 6:0, 6:0. Spodziewam się więc ciężkiego meczu. Zagram z Igą, jakbym nie miała nic do stracenia. Po prostu postaram się rozegrać dobry mecz i czerpać z niego przyjemność, powiedziała Vondrousova.

O której godzinie gra Świątek?

O której godzinie gra Świątek 4.06.2024? Godzina meczu na żywo została ustalona w poniedziałkowe popołudnie. Organizatorzy zdecydowali, że mecz Polki z Czeszką rozpocznie się o przed 12:30!

Iga Świątek - tak mieszka i żyje królowa tenisa. Daleko jej do luksusu za miliony!