HITY MAJ 2019: Shawn Mendes, DON & RL9 i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-05-03 11:10
HITY MAJ 2019: Shawn Mendes, DON & RL9 i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli - Shawn Mendes, Bastille Don & RL9 HITY MAJ 2019: Shawn Mendes, DON & RL9 i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA 3 maja 2019 to same gorące propozycje! Najbardziej elektryzować może nowy utwór od Shawna Mendesa! If I Can't Have You, bo tak nazywa się singiel od kanadyjskiego wokalisty, nigdy wcześniej nie był publikowany! Jak brzmi i czy zostanie z nami na dłużej? Oceńcie słuchając w ESCE i sprawdzając na ESKA.pl

Maj 2019 rozpoczyna się znakomicie, jeśli chodzi o nowości muzyczne. W New Music Friday 3.05.2019 usłyszycie nowy utwór, pod którym podpisuje się DON & RL9, czyli projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego. Gościnnie w motywacyjnym kawałku pt. Nie poddawaj się, usłyszymy Mesajah. Z wielką przyjemnością gramy wam najgorętsze kawałki, które ledwo co pojawiły się na rynku. W dniu światowej premiery usłyszycie gorący numer, o którym wkrótce będzie bardzo głośno. Zapamiętajcie tytuł If I Can't Have You!

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Hity maj 2019 - premiery w Radiu ESKA 3 maja

Ledwo ponad miesiąc po pierwszym koncercie w Polsce, Shawn Mendes wraca z nowym, nigdy niepublikowanym utworem. If I Can't Have You, bo tak nazywa się premierowy utwór, to prawdopodobnie zapowiedź czwartego studyjnego albumu supergwiazdy światowej sceny muzycznej. Co ciekawe, singiel można było kupić w przedsprzedaży na CD, winylu i kasecie. W ciągu niecałych 24 godzin, wpis Shawna na Twitterze - dotyczący zapowiedzi premiery utworu - miał ponad 126 tysięcy polubień i 60 tysięcy komentarzy. 

New Music Friday w Radiu ESKA 3.05.2019, to również nowa piosenka projektu DON & RL9 oraz debiutantki na rynku muzycznym, uczestniczki pierwszej edycji The Voice Kids, Marceliny Szlachcic!

  • Shawn Mendes - If I Can't Have You
  • JP Cooper & Astrid S. - Sing It With Me
  • Don & RL9 feat. Mesajah - Nie poddawaj się
  • Marcelina Szlachcic - Wielkie plany
  • Saszan feat. Michał Szczygieł - Wystarczy

Kolejne premiery w Radiu ESKA ujawnimy za moment! Odpalcie Radio ESKA online już teraz.

Najnowsze