HITY MAJ 2019: Shawn Mendes, DON & RL9 i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-05-03 11:10
HITY MAJ 2019: Shawn Mendes, DON & RL9 i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli - Shawn Mendes, Bastille Don & RL9 HITY MAJ 2019: Shawn Mendes, DON & RL9 i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA 3 maja 2019 to same gorące propozycje! Najbardziej elektryzować może nowy utwór od Shawna Mendesa! If I Can't Have You, bo tak nazywa się singiel od kanadyjskiego wokalisty, nigdy wcześniej nie był publikowany! Jak brzmi i czy zostanie z nami na dłużej? Oceńcie słuchając w ESCE i sprawdzając na ESKA.pl

Maj 2019 rozpoczyna się znakomicie, jeśli chodzi o nowości muzyczne. W New Music Friday 3.05.2019 usłyszycie nowy utwór, pod którym podpisuje się DON & RL9, czyli projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego. Gościnnie w motywacyjnym kawałku pt. Nie poddawaj się, usłyszymy Mesajah. Z wielką przyjemnością gramy wam najgorętsze kawałki, które ledwo co pojawiły się na rynku. W dniu światowej premiery usłyszycie gorący numer, o którym wkrótce będzie bardzo głośno. Zapamiętajcie tytuł If I Can't Have You!

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Hity maj 2019 - premiery w Radiu ESKA 3 maja

Ledwo ponad miesiąc po pierwszym koncercie w Polsce, Shawn Mendes wraca z nowym, nigdy niepublikowanym utworem. If I Can't Have You, bo tak nazywa się premierowy utwór, to prawdopodobnie zapowiedź czwartego studyjnego albumu supergwiazdy światowej sceny muzycznej. Co ciekawe, singiel można było kupić w przedsprzedaży na CD, winylu i kasecie. W ciągu niecałych 24 godzin, wpis Shawna na Twitterze - dotyczący zapowiedzi premiery utworu - miał ponad 126 tysięcy polubień i 60 tysięcy komentarzy. 

New Music Friday w Radiu ESKA 3.05.2019, to również nowa piosenka projektu DON & RL9 oraz debiutantki na rynku muzycznym, uczestniczki pierwszej edycji The Voice Kids, Marceliny Szlachcic!

  • Shawn Mendes - If I Can't Have You
  • JP Cooper & Astrid S. - Sing It With Me
  • Don & RL9 feat. Mesajah - Nie poddawaj się
  • Marcelina Szlachcic - Wielkie plany
  • Saszan feat. Michał Szczygieł - Wystarczy

Kolejne premiery w Radiu ESKA ujawnimy za moment! Odpalcie Radio ESKA online już teraz.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze