Hity 2018 - nowa piosenka The Chainsmokers hitem wiosny?! Sick Boy [VIDEO]

2018-01-18 15:43
Hity 2018 - nowa piosenka The Chainsmokers hitem wiosny?! Sick Boy [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/ChainsmokersVEVO screen z teledysku na YouTube The Chainsmokers - Sick Boy

Sick Boy to tytuł nowej piosenki The Chainsmokers. Czy to jeden z najważniejszych hitów wiosny 2018? Oceńcie słuchając - na ESKA.pl

The Chainsmokers - nowa piosenka Sick Boy pojawiła się premierowo 18 stycznia. Dla niektórych było to zaskoczenie, ponieważ zespół nie zakończył jeszcze promocji swojego debiutanckiego albumu pt. Memories... Do Not Open. W nowym kawałku śpiewa członek amerykańskiej grupy, Drew Taggart. Wcześniej usłyszeć mogliśmy go w utworze Honest oraz megahicie Paris.

The Chainsmokers - nowa piosenka Sick Boy

Sick Boy to piosenka o szukaniu tożsamości w dzisiejszym świecie i zmaganiu się z tym, na co często nie ma się żadnego wpływu. Wszystko wskazuje na to, że to pierwsza zapowiedź drugiej studyjnej płyty duetu, który stworzył własne, niepowtarzalne brzmienie.

The Chainsmokers - Sick Boy

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

The Chainsmokers wprowadził kilka zmian na swoim facebookowym profilu. Zaskoczyli fanów np. zmieniając logo zespołu. Czy to zapowiedź czegoś zupełnie nowego? Wkrótce się przekonamy, co szykuje zespół.

Najnowsze