Hit Internetu: Grumpy Cat i przyjaciele - pięciu kocich celebrytów w świątecznym klipie! [VIDEO]

2013-12-17 15:35

Hit Internetu i znowu z kotami. Zaskakujące? Nie. Tym razem, aż pięciu kocich, internetowych celebrytów wystąpiło w jednym klipie. Świątecznym klipie. Przewodzi nim bohater jednego z najpopularniejszych, memów - Grumpy Cat. Zobacz, jak futrzaste gwiazdy wypadały w świątecznym teledysku!

Nadciąga kolejny hit internetu z kotami w roli głównej. Grumpy Cat i jego czterej kumple po fachu: Colonel Meow, Oskar the Blind Cat, Nala Cat, Hamilton the Hipster Cat wystąpili w świątecznym klipie Hard To Be a Cat at Christmas.

>>> Gorąca 100 - Głosuj na największych kotów 2013!

Teledysk, w którym występują bohaterowie internetowych memów to tak naprawdę element akcji charytatywnej. Jej celem było zwrócenie uwagi, że los kotów w święta bywa ciężki. Autorzy Hard To Be A Cat At Christmas zobowiązali się do przekazania stu tysięcy puszek karmy organizacjom wskazanym przez właścicieli występujących w nim kotów, jeśli video osiągnie pół miliona wyświetleń. Minął tydzień, a teledysk obejrzano prawie dwa miliony razy. Akcja rozszerzyła się o If You Feed Me, na której właściciele mogą dodawać foty swoich pupili ze śmiesznym podpisem i zarabiać na karmę dla potrzebujących kotów klikami. Niegłupie i potrzebne. Propsujemy.

>>> Hit Internetu: Zobacz, jak CeZik wkręcił całą Polskę!


Wszystkie pięć kotów, które pojawiły się w klipie,jest bohaterami memów. Jak dotąd, największa popularność zdobył Grumpy Cat, którego kanał na YouTubie mam prawie dwadzieścia pięć milionów wyświetleń. Niedawno w Polsce pojawiły się pierwsze memy i fanpage z kocimi celebrytami, jednym z nich jest Piotr - kot, który myśli, że jest lewem, jednak nie zdobyły jeszcze takiej popularności jak ich zagraniczne odpowiedniki. U nas odwieczną wojnę psów i kotów w wersji internetowej wygrywa nadal Pieseł.

Grumpy Cat - Hard To Be A Cat At Christmas


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze