Magda Kluz

i

Autor: Materiały prasowe FONOBO Label / fot. Ola Bodnaruś Magda Kluz w nowym singlem "Głębiny"

“GŁĘBINY” wrażliwości Magdy Kluz! Długo wyczekiwany debiutancki album artystki już jest

2022-11-25 19:22

Debiut w doskonałym stylu! Magda Kluz - jedna z najciekawszych artystek polskiej sceny muzycznej, wypuściła dziś swój pierwszy album długogrający! Płyta zatytułowana “Głębiny” to zbiór 11 historii, w których artystka dzieli się swoimi emocjami i przemyśleniami. Wydawnictwo ukazało się nakładem FONOBO Label i od dziś dostępne jest w streamingach oraz w wersji fizycznej.

Magda Kluz swoją solową karierę rozpoczęła od udziału w akcji FONOBO Pitcher, dzięki której podbiła serca setek tysięcy słuchaczy swoim debiutanckim singlem “Rzeka”. Kontynuując współpracę z FONOBO Label, wydała bardzo dobrze przyjętą EP-kę „Akweny”, a później zaszyła się w studiu, gdzie tworzyła kolejne numery. Dziś dzieli się efektami swojej pracy i wspólnie z wydawcą wypuszcza swój debiutancki album, którym dzieli się swoją wrażliwością i emocjami.

Głębiny wciągają w emocjonalną otchłań - hipnotyzujący wokal Magdy potęguje te doznania

Album Głębiny to połączenie subtelnego wokalu Magdy z magnetycznym i świeżym brzmieniem. Na płycie znajdziemy jedenaście oryginalnych kompozycji, za których produkcję odpowiada - zdobywca Fryderyka - Igor Nikiforow. Materiał, który znalazł się na wydawnictwie jest połączeniem szczerych i osobistych tekstów z organicznym brzmieniem. Artystka promuje go poruszającym singlem o tym samym tytule, któremu towarzyszy wzruszający obraz stworzony przez Natalię Pośnik i Izabelę Zubrycką. Klip już dziś można obejrzeć na kanale youtube FONOBO Label.

Piosenka Głębiny jest piątym singlem, którym Magda Kluz promuje swój debiutancki album. Na początku roku ukazał się hipnotyzujący utwór Zanim się schowasz, a wiosną artystka podzieliła się pełnymi emocji numerami Nie uda się oraz Podobno. Dodatkowo, zaledwie trzy tygodnie temu wokalistka niespodziewanie wypuściła piosenkę Wieczorną porą, którą podbiła serca słuchaczy.

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!