egzamin

i

Autor: źródło: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Gdzie sprawdzić wyniki matur poprawkowych 2020? ONLINE

2020-09-30 9:57

Matura poprawkowa 2020 - kiedy wyniki i w jaki sposób będzie można je sprawdzić? Matura poprawkowa 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już za moment wszyscy absolwenci, którym pośliznęła się noga na egzaminie maturalnym w pierwszym terminie, podejdą do niego ponownie! Poprawka z matury 2020 - wyniki: kiedy będą i jak je sprawdzić? Więcej na ESKA.pl!

Matura poprawkowa 2020 - wyniki. Jak je sprawdzić i kiedy będą dostępne online? Jak się okazuje matura poprawkowa 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem wszyscy abiturienci, którzy nie zdali jednego obowiązkowego egzaminu na maturze, będą mogli podejść do niej ponownie. Egzamin poprawkowy z matury jest dla wszystkich uczniów, którym noga powinęła się tylko raz! W momencie uzyskania zbyt niskiej ilości punktów z chociażby dwóch egzaminów oznacza, że następna szansa na zdanie matury pojawi się dopiero za rok. Matura poprawkowa 2020 rozpocznie się 8 września o godzinie 14:00, dlatego też wszyscy uczniowie bardzo chętnie wyszukują już informacji na temat wyników matury poprawkowej 2020. Gdzie je znajdą i w jaki sposób będzie można je sprawdzić? To szczególnie stresujący moment, tym bardziej, że następna szansa na poprawienie egzaminu przypada dopiero w następnym roku. Wyniki matury poprawkowej 2020 - kiedy będą dostępne i jak je sprawdzić? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Matura 2020. Język polski podstawowy. Sprawdź, czy zdasz [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Zadanie 1. Oceń prawdziwość poniższych stwierdzeń odnoszących się do tekstu Tadeusza Pszczołowskiego. Zaznacz P, jeśli stwierdzenie jest prawdziwe, albo F – jeśli jest fałszywe.

Matura poprawkowa 2020 - kiedy wyniki? 

Wyniki matury poprawkowej 2020 - kiedy zostaną opublikowane? Otóż wszyscy tegoroczni maturzyści, którzy ponownie będą próbować swoich sił w egzaminie maturalnym poznają swoje wyniki w środę, 30 września 2020 roku.

Matura poprawkowa 2020 - jak sprawdzić wyniki? 

Wyniki matury poprawkowej 2020 będą dostępne online! Zostaną opublikowane na specjalnej stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Aby zobaczyć swoje wyniki matury poprawkowej 2020 online należy zalogować się wpisując swój numer pesel oraz wygenerowane hasło otrzymane w szkole. 

Matura z polskiego 2020. Jak poradzili sobie uczniowie z Rzeszowa?