Flames Of Love 2018 - nowa wersja piosenki HITEM karnawału? Brave wraca z mocnym uderzeniem!

2018-12-12 13:24
Flames Of Love 2018 - nowa wersja piosenki HITEM karnawału? Brave wraca z mocnym uderzeniem!
Autor: screen z teledysku na YouTube (Brave - Flames Of Love (Official Video) ) (fot. YouTube.com/ C-Wave Records)

Flames Of Love 2018 - to nowa wersja kultowego hitu z 1988 roku! Teledysk utworu zobaczycie na ESKA.pl

Flames of Love 2018 to nowa wersja kultowego hitu z 1988 roku. Do tej pory oryginalna wersja, pod którą podpisuje się Fancy podbijała klubowe parkiety. Teraz z pewnością do tańca porwie was odsłona, którą zaprezentował polski producent, znany jako Brave. Utwór pt. Flames of Love 2018 usłyszeliście przedpremierowo w Radiu ESKA, a teraz teledysk możecie zobaczyć na ESKA.pl.

Flames of Love 2018 - teledysk

Teledysk Flames of Love 2018 powstał w ciągu kilku dni. Efekt, to prosty klip bez konkretnej fabuły, kompozycja rożnych obrazów, które łączy piękna dziewczyna szukająca miłości w relacjach z innymi. Ta miłość jest bardzo rożna i widz dostaje dowolność w interpretacji tego, co ogląda. Zamiast ludzi są manekiny. Ludzie zdradzają emocje. Jak przekonuje Brave:

W scenach z manekinami trzeba je znaleźć i nazwać. Kolorowe stroje modelki i prawdziwy ogień palących się manekinów zestawiliśmy z surową architekturą Berlina i Petersburga

Artysta również zdradził, jak wyglądała praca nad klipem:

Tytuł utworu bardzo gorący i całe szczęście, bo tylko to dodawało nam siły i chęci do pracy nad teledyskiem w mroźnych temperaturach, w deszczu i wietrze. Miłego oglądania!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze