Flames Of Love 2018 - nowa wersja piosenki HITEM karnawału? Brave wraca z mocnym uderzeniem!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube (Brave - Flames Of Love (Official Video) ) (fot. YouTube.com/ C-Wave Records)

Flames Of Love 2018 - nowa wersja piosenki HITEM karnawału? Brave wraca z mocnym uderzeniem!

2018-12-12 13:24

Flames Of Love 2018 - to nowa wersja kultowego hitu z 1988 roku! Teledysk utworu zobaczycie na ESKA.pl

Flames of Love 2018 to nowa wersja kultowego hitu z 1988 roku. Do tej pory oryginalna wersja, pod którą podpisuje się Fancy podbijała klubowe parkiety. Teraz z pewnością do tańca porwie was odsłona, którą zaprezentował polski producent, znany jako Brave. Utwór pt. Flames of Love 2018 usłyszeliście przedpremierowo w Radiu ESKA, a teraz teledysk możecie zobaczyć na ESKA.pl.

Flames of Love 2018 - teledysk

Teledysk Flames of Love 2018 powstał w ciągu kilku dni. Efekt, to prosty klip bez konkretnej fabuły, kompozycja rożnych obrazów, które łączy piękna dziewczyna szukająca miłości w relacjach z innymi. Ta miłość jest bardzo rożna i widz dostaje dowolność w interpretacji tego, co ogląda. Zamiast ludzi są manekiny. Ludzie zdradzają emocje. Jak przekonuje Brave:

W scenach z manekinami trzeba je znaleźć i nazwać. Kolorowe stroje modelki i prawdziwy ogień palących się manekinów zestawiliśmy z surową architekturą Berlina i Petersburga

Artysta również zdradził, jak wyglądała praca nad klipem:

Tytuł utworu bardzo gorący i całe szczęście, bo tylko to dodawało nam siły i chęci do pracy nad teledyskiem w mroźnych temperaturach, w deszczu i wietrze. Miłego oglądania!