Finał The Voice Kids 3 - kto powinien wygrać? Zagłosuj!

2020-02-17 18:13 MK
The Voice Kids - jurorzy
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Przed nami najważniejszy i najbardziej ekscytujący odcinek The Voice Kids 3. Już w sobotę poznamy kolejnego zwycięzcę najpopularniejszego muzycznego show, którego bohaterami są uzdolnione dzieciaki i nastolatkowie. W finale show zmierzą się reprezentanci drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Weź udział w głosowaniu na ESKA.pl już teraz i zdecyduj, kto powinien wygrać trzecią edycję Voice'a!

Finał The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę - 22 lutego 2020 roku, dowiemy się, kto zostanie trzecim w historii zwycięzcą programu muzycznego, którego obecną edycję widzowie Telewizji Polskiej mogą oglądać od 1 stycznia. Już pierwsza edycja show pokazała, że The Voice Kids to prawdziwa kuźnia młodych talentów. Jego pierwsza zwyciężczyni Roksana Węgiel stała się wielką nastoletnią gwiazdą, podobnie jak uczestniczka drugiej edycji - Viki Gabor. Obie wokalistki zwyciężyły na Eurowizji Junior oraz nagrały single, do których teledyski odtworzono dziesiątki milionów razy.

W trzeciej edycji The Voice Kids, tak jak w poprzedniej, losy uczestników oceniało jury w składzie - Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Trenerzy kompletowali swoją drużynę podczas Przesłuchań w ciemno, a następnie dzielili się z podopiecznymi cennymi wskazówkami, które z pewnością pozwolą im osiągnąć sukces w przyszłości. Po Bitwach i Sing-Offach, w każdej z drużyn zachowała się finałowa trójka uczestników. Już teraz możecie zdecydować, kto jest najlepszy!

Finał The Voice Kids 3 - kto wygra?

O tym, kto wygra, decyduje nie tylko głos, ale energia, z jaką uczestnik wychodzi na scenę i w jaki sposób się na niej prezentuje. W grze zostali już tylko najlepsi z najlepszych. Weźcie udział w naszym quizie, w którym możecie wytypować, waszym zdaniem, zwycięzcę The Voice Kids 3. Czy będzie to chwalony przez jurorów Marcin Maciejczak, doceniona kilkukrotnie na świecie Natalia Kawalec, a może jeszcze ktoś inny?

Najnowsze