Filip Lato i Jula - ZDJĘCIA z teledysku Zanim nas policzysz TYLKO NA ESKA.pl

2018-12-28 15:53
Filip Lato i Jula - ZDJĘCIA z teledysku Zanim nas policzysz TYLKO NA ESKA.pl
Autor: kadr z teledysku Zanim nas policzysz / GorgoMusic Filip Lato i Jula - ZDJĘCIA z teledysku Zanim nas policzysz TYLKO NA ESKA.pl

Zanim nas policzysz - trzeci singiel Filipa Lato z płyty Halo Ziemia. Zdjęcia z klipu przedpremierowo zobaczycie na ESKA.pl!

Filip Lato zdecydował, że trzecim singlem z debiutanckiej płyty Halo Ziemia będzie utwór pt. Zanim nas policzysz. Tym samym zdecydowanym krokiem wchodzi w 2019 rok! Wydany pod koniec 2018 roku krążek stał się hitem, a poprzednie single Halo ziemia i Krawiec zostały odsłuchane i obejrzane na YouTube miliony razy!

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Filip Lato i Jula - piosenka Zanim nas policzysz

Zanim nas policzysz to jedna z najważniejszych kompozycji, w którą autorzy włożyli całe serce, emocje ale też osobiste doświadczenia. Utwór opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu – zaskakuje i przypomina, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje sił i słów, jednak na końcu, po wielu trudach czeka najpiękniejsza nagroda.

Co o utworze mówi sam Filip?

Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać - po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną - dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne.

Do piosenki został nakręcony klimatyczny i emocjonujący klip, który będzie można zobaczyć 4 stycznia 2019 na YouTube. Fragment klipu zobaczycie dwa dni wcześniej, tylko na ESKA.pl! Na razie przedpremierowo podrzucamy wam zdjęcia z klipu:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze