Viki Gabor

i

Autor: YouTube/Viki Gabor

GWIAZDY

Fanka Viki Gabor zapłaciła 30 tys. za udział w klipie. Cała kwota poszła na szczytny cel!

2023-06-02 16:44

Viki Gabor zaprezentowała nowy singiel Stop Playing Games. W nakręconym do niego teledysku wystąpiła fanka piosenkarki, Marysia, która wylicytowała swój udział w aukcji na rzecz WOŚP. Kwota, jaką zaoferowała za spełnienie marzenia, zwala z nóg! Tyle pieniędzy poszło na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Viki Gabor nie zwalnia tempa. Po zakończeniu egzaminów ósmoklasisty wokalistka zaprezentowała fanom nowość muzyczną, która zapowiada jej kolejną w karierze erę. Piosenka Stop Playing Games, bo taki tytuł nosi premierowy singiel, to ukłon nastolatki w stronę romskich korzeni. Utwór jest kolejnym, za którego tekst i muzykę odpowiada sama Wiktoria, wspierana w studiu nagraniowym przez Michała Kusha. Sam numer traktuje o sile kobiet i wewnętrznej pewności siebie.

Jest o dziewczynach, o tym, że każda dziewczyna jest piękna i nie potrzebuje drugiej osoby, żeby czuć się jak królowa. Każda z nas jest inna i to jest właśnie najpiękniejsze - zdradziła nam za kulisami Viki.

W teledysku do piosenki Gabor występuje w tradycyjnych romskich strojach. W kilku scenach towarzyszy jej fanka Marysia, która wylicytowała udział w klipie na aukcji WOŚP.

Tak wyglądała Viki Gabor na początku kariery. Do The Voice powróciła już jako gwiazda

Viki Gabor o nieśmiałości

Fanka Viki Gabor wystąpiła w teledysku

Nowy klip Viki stanowi jej ukłon w stronę romskich korzeni. Piosenkarka po raz pierwszy występuje przed kamerą w tradycyjnych strojach. Obok artystki w kilku scenach pojawiła się kilkunastoletnia Marysia - fanka Gabor, która wylicytowała udział w teledysku za - uwaga - prawie 32 tysiące złotych. 

Ja w ogóle swoich fanów traktuję jako znajomych. Nie rozmawiam z nimi jak z fanami. Wolę mieć z nimi normalne relacje, bo jestem normalną osobą, a nie jakąś popstar, żeby nie gadać z nikim. Lubię mieć fajne relacje z fanami - mówi nam o swoich wielbicielach artystka.

Nowy klip Viki podrzucamy poniżej. Wywiad wideo z artystką znajdziecie natomiast na górze strony.

Listen on Spreaker.