Eurowizja Junior 2021 - poznaliśmy piosenkę Hiszpanii. Fani Alvaro Solera będą zachwyceni

2021-10-20 13:42
Levi Diaz
Autor: EBU / junioreurovision.tv

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka miesięcy najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Poznaliśmy też reprezentanta Hiszpanii, który zaśpiewa piosenkę, która z pewnością spodoba się fanom Alvaro Solera!

Eurowizja Junior 2021 - poznaliśmy piosenkę Hiszpanii. Fani Alvaro Solera będą zachwyceni. Reprezentantem Hiszpanii będzie Levi Diaz. Fani Eurowizji z kraju na Półwyspie Iberyjskim pokładają w nim ogromne nadzieje, tak samo jak Polacy wierzą w sukces Sary James. Levi Diaz to pierwszy chłopiec, który będzie reprezentował Hiszpanię od czasu ich powrotu w 2019 roku. Ma 13 lat i jest niesamowicie utalentowany. Podobnie jak Sara James, wygrał ostatnią edycję programu The Voice Kids u siebie w kraju. Tak samo jak Sara może pochwalić się mocnym głosem. Jego piosenka nie jest jeszcze znana, ale według nieoficjalnych informacji ma to być taneczny utwór z momentami, w których Levi będzie mógł wykazać się wokalnie. Na konkursie dla dzieci zaśpiewa piosenkę, która z pewnością przypadnie do gustu fanom Alvaro Solera.

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - Hiszpania

Levi Diaz w barwach Hiszpanii zaśpiewa piosenkę Reir, która została wydana w poniedziałek 18 października. Piosenka z pewnością zdobędzie fanów wśród zwolenników lekkiej, wakacyjnej muzyki. Zaraz po premierze utwór zaczęto porównywać do twórczości Alvaro Solera. Posłuchaj piosenki poniżej.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze