Eurowizja Junior 2020 - wyniki. Kiedy i o której poznamy zwycięzcę konkursu?

Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Eurowizja Junior 2020 to bezsprzecznie najważniejsze wydarzenie muzycznego tego roku, wyczekiwane przez miliony osób na całym świecie. Tym razem nasz kraj reprezentować będzie zdolna Ala Tracz. Kiedy poznamy wyniki Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci i o której godzinie? Najważniejsze informacje znajdziecie oczywiście na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - wyniki konkursu: kiedy będą znane? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej osób. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zbliża się bowiem wielkimi krokami. W przypadku Eurowizji dla starszych wokalistów, wydarzenie podzielone jest na kilka dni. Widzowie najpierw śledzą półfinały, a następnie wielki finał, w trakcie którego poznajemy zwycięzcę. Organizacja Eurowizji Junior jest jednak inna. Jako że w konkursie bierze udział znacznie mniej reprezentantów, wydarzenie odbywa się tylko jednego dnia.

W tym roku nasz kraj reprezentować będzie finalistka trzeciej edycji show The Voice Kids i zwyciężczyni Szansy na Sukces Ala Tracz. Młoda wokalistka wykona na żywo swój singiel I'll Be Standing, za którego produkcję i tekst odpowiadają Gromee wraz żoną Sarą Chmiel. O tym, czy dziesięcioletniej Ali Tracz uda się powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor zdecydują zarówno jurorzy, jak i internauci. Głosowanie online rusza już w piątek! Kiedy wyniki Eurowizji Junior?

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Eurowizja Junior 2020 - wyniki

Kiedy poznamy zwycięzcę Eurowizji Junior 2020? Finał wydarzenia muzycznego będzie miał miejsce już w niedzielę, 29 listopada 2020 roku. O której godzinie zostaną podane wyniki? Tego jeszcze nie wiadomo. W przypadku Eurowizji Junior 2019 wyniki znane były po godzinie 18:00. Tegoroczna Eurowizja może być jednak krótsza ze względu na mniejszą liczbę uczestników.

Najnowsze