Eurowizja 2022 - Krystian Ochman czy Daria? Kto z dwójki faworytów powinien reprezentować Polskę?

2022-01-17 13:52
Daria i Krystian Ochman
Autor: TRICOLORS/East News

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami i już wkrótce poznamy polskiego reprezentanta. Zostanie on wybrany w ramach Krajowych Eliminacji. Poznaliśmy już dziesiątkę uczestników. Za zdecydowanych faworytów uważani są Daria i Krystian Ochman. Kto z nich bardziej zasługuje na bilet na konkurs w Turynie?

Krystian Ochman czy Daria? To pytanie już teraz zadają sobie fani Eurowizji. Niedawno poznaliśmy stawkę polskich preselekcji. W grze mamy aż 10 propozycji. Swoje piosenki na Krajowych Eliminacjach zaśpiewają Kuba Szmajkowski, Karolina Stanisławczyk i Chika Toro, Ania Byrcyn, Lidia Kopania, zespół Unmute, Emilia Dębska "Mila". Siostry Szlachta, Karolina Lizer oraz właśnie Daria i Krystian Ochman. To ta ostatnia dwójka uważana jest za głównych faworytów konkursu. Tak też wynika z naszej ankiety, którą możecie znaleźć TUTAJ. Razem mają aż 80% głosów. Z jakimi utworami wystartują w Krajowych Eliminacjach 2022?

Doda jednak na Eurowizji? Mem z Magdą Gessler to nie przypadek!

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Eurowizja 2022 - Daria czy Ochman?

Na miesiąc przed Krajowymi Eliminacjami Daria wydaje się mieć przewagę. W konkursie startuje z piosenką Paranoia, która przez cztery tygodnie znajdowała się na pierwszym miejscu polskich notowań radiowych. Jest to więc dobrze znany Polakom utwór. Krystian zaśpiewa piosenkę River, której premiera odbędzie się na początku lutego. Nieopublikowany numer nie przeszkadza mu jednak w starcie z pozycji faworyta. Nic dziwnego, ponieważ ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa - w The Voice of Poland oraz Opolu. Kto powinien jechać do Turynu? Zagłosujcie niżej.

Sonda
Eurowizja 2022 - kto z Polski?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze