Eurowizja 2022 - Doda dostanie dziką kartę do preselekcji? TVP stawia sprawę jasno!

2022-01-19 11:52
Doda
Autor: WBF

Eurowizja 2022 wywołuje wiele emocji. Niedawno poznaliśmy dziesiątkę finalistów preselekcji do konkursu. Na liście nie znalazła się Doda, która wyraziła zainteresowanie wyjazdem do Turynu z piosenką Fake Love. Fani liczą, że Telewizja Polska przyzna jej dziką kartę i zawalczy w Krajowych Eliminacjach. Wiemy już, czy tak się stanie.

Doda od wielu lat jest uważana za jedną z największych faworytek do reprezentowania Polski na Eurowizji. Do niedawna mówiła, że nie chce jechać na konkurs. W 2022 roku ogłosiła, że zgłosiła się z piosenką Fake Love, która premierę miała w sylwestrową noc. Jej fani byli zachwyceni i byli pewni, że Doda będzie w stanie wygrać dla Polski. Niestety, Doda zgłosiła się do TVP długo po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Z tego powodu nie znalazła się w gronie 10 uczestników Krajowych Eliminacji 2022, które odbędą się 19 lutego w Studiu 5 na Woronicza. W stawce znaleźli się między innymi Daria, Krystian Ochman, Kuba Szmajkowski czy Karolina Stanisławczyk. Czy jest szansa na to, że TVP w ostatniej chwili zmieni stanowisko i dopisze Dodę do grona finalistów. Znamy ich stanowisko.

Eurowizja 2022 - Krystian Ochman czy Daria? Kto z dwójki faworytów powinien reprezentować Polskę?

Doda gościem Radia ESKA

Doda w Krajowych Eliminacjach 2022?

Stanowisko osoby z Telewizji Polskiej przekazał Jastrząb Post. - W preselekcjach wystąpi 10 artystów, których nazwiska ogłoszno w piątkowym wydaniu „Pytania na śniadanie”. Nie zostaną wręczone dzikie karty. Nie było nawet takich planów. Do eliminacji zakwalifikowały się tylko utwory zgłoszone do 20 listopada włącznie i żadnych dzikich kart nie będzie. A nachalne lansowanie się na fake newsach związanych z Eurowizją to tylko dowód ma siłę marki jaką jest telewizja publiczna – zdradza dla portalu informator z TVP. Oznacza to, że Doda nie pojawi się w stawce.

Sonda
Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2022?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze