Eurowizja 2022 - Alicja Szemplińska zgłosi się do preselekcji? Tego chcą fani!

2021-09-29 12:17
Alicja Szemplińska
Autor: WBF

Eurowizja 2022 już wywołuje wiele emocji wśród Polaków. Choć jeszcze niedawno mnóstwo osób żyło zwycięstwem zespołu Maneskin, niektórzy zastanawiają się już nad potencjalnym reprezentantem Polski za rok. Niedawno ogłoszono, w jaki sposób zostanie wybrany polski kandydat. Czy Alicja Szemplińska zgłosi się do konkursu? Tego chcą jej fani!

Eurowizja 2022 już jest na językach fanów konkursu. Choć przed nami jeszcze Eurowizja Junior, która odbędzie się 19 grudnia, już pojawiły się pierwsze informacje na temat polskiego reprezentanta na Eurowizję dla dorosłych. Telewizja Polska ogłosiła preselekcje! Warto jednak zaznaczyć, że nie odbędzie się koncert telewizyjny, w którym widzowie wskażą swojego faworyta. Wybór zostanie dokonany wewnętrznie przez specjalną komisję wybraną przez TVP. Można zgłaszać już swoje propozycje. Ostatni dzień, aby zawalczyć o udział w Eurowizji 2022, to 20 listopada 2021. Możliwe, że jedną z artystek, która wyśle swój utwór, będzie Alicja Szemplińska. Zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland miała już reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 z piosenką Empires. Konkurs odwołano z powodu pandemii koronawirusa, a Alicja nie spełniła swojego marzenia. Czy tym razem będzie próbować?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja 2022 - Alicja Szemplińska reprezentantką Polski?

Eurowizja 2022 byłaby idealnym momentem na wysłanie Alicji Szemplińskiej na konkurs, który jest jej największym marzeniem. Tak uważają jej fani, którzy zalewają ją prośbami o udział w preselekcjach. - Alu, Europa powinna usłyszeć o Tobie. Zgłoś się do preselekcji - czytamy w komentarzach na jej profilu na TikToku. Warto zaznaczyć, że Alicja nie zaprzeczyła, że właśnie tak zrobi. Czy zobaczymy ją na Eurowizji we Włoszech? Przekonamy się na początku 2022 roku.

Sonda
Czy Alicja Szemplińska powinna reprezentować Polskę na Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju 2022. Wiadomo, że krajem, który go zorganizuje, są Włochy. Nie wiadomo jednak, w którym mieście odbędzie się impreza. O prawa do organizacji ubiegają się takie miasta jak Mediolan, Turyn czy Bolonia. Decyzję poznamy już wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze