ESKA Summer City Bus - najlepsza muza i gwiazdy Radia ESKA!

2019-06-24 9:54
ESKA Summer City
Autor: Eska

ESKA Summer City Bus z Play wyrusza na ulice waszych miast! Będziemy wszędzie tam, gdzie dzieje się bardzo dużo! Odwiedzimy najciekawsze wakacyjne miejscówki i sprawdzimy dla was najlepsze atrakcje. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

ESKA Summer City Bus 2019 opanowuje Wasze miasta! Nasza ESKOWA ekipa wraz z siecią Play pojawi się w najciekawszych wakacyjnych miejscówkach i sprawdzi najlepsze atrakcje. Nasze radiowe gwiazdy zameldują się wszędzie tam, gdzie słuchacze Radia ESKA spędzają letni czas. Zawitają na koncerty, imprezy plenerowe, kluby czy wydarzenia sportowe. Polujcie na ludzi radia w swoim mieście! 

ESKA Summer City Bus - najlepsza muza i gwiazdy Radia ESKA!

Szukajcie naszego wielkiego busa w swoim mieście! ESKA Summer City Bus z Play przejedzie całą Polskę wzdłuż i wszerz. Wszystko po to, byście jeszcze bardziej poczuli wakacyjny klimat! Gwiazdy, które na co dzień poprawiają wam nastrój, za sprawą programów w Radiu ESKA będzie można spotkać np. w Parku Rozrywki Julinek, na Master Truck Show we Wrocławiu, czy chociażby na King of Poland, czyli motoryzacyjnym evencie z wyścigami na ¼ mili. ESKOWA ekipa i sieć Play pojawi się także tam, gdzie gra muzyka! Spotkać nas będzie można na Off Festiwal w Katowicach, Festiwalu Rap Stacja Wolsztyn w Poznaniu oraz na Męskim Graniu w Krakowie.

Relacje z naszego ESKA Summer City Busa z Play będziecie mogli śledzić na profilu Radia ESKA na Instagramie i profilu Radia ESKA na Facebooku!

Najnowsze