ESKA Odwołuje Zimę 2020: dlaczego warto zwiedzić Dominikanę? Oto 5 powodów

i

Autor: REPRODUKCJA ALEX MARCINOWSKI / SE / EAST NEWS ESKA Odwołuje Zimę 2020: dlaczego warto zwiedzić Dominikanę? Oto 5 powodów

ESKA Odwołuje Zimę 2020: dlaczego warto zwiedzić Dominikanę? Oto 5 powodów

2020-01-22 10:27

Dominikana to niewątpliwie kraj wiecznego lata. Rajskie plaże zachęcają do tego, aby rozłożyć ręcznik i zażyć kąpieli słonecznej. Tym razem ESKA będzie odwoływać zimę, właśnie w tym rajskim zakątku świata. Na ESKA.pl przedstawiamy Wam 5 powodów dlaczego warto odwiedzić Dominikanę?

Dominikana, która w tym roku będzie gospodarzem akcji ESKA Odwołuje Zimę to istny raj dla wszystkich tych, którzy są spragnieni słońca. To właśnie tam słuchacze Radia ESKA, oraz zaprzyjaźnione gwiazdy polskiego show-biznesu będą miały okazje, żeby wspólnie bawić się na karaibskich plażach. Oprócz zabytków UNESCO kraj ten jest bardzo muzyczny i taneczny, o czym możecie przeczytać w naszym artykule. Przedstawiamy Wam na ESKA.pl pięć powodów, dla których warto zobaczyć Dominikanę.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

ESKA Odwołuje Zimę 2020: dlaczego warto zwiedzić Dominikanę?

Powód 1:

Przede wszystkim pierwszy powodem są rajskie plaże, które są jednymi z najpiękniejszych na świecie.

Powód 2:

Sporty wodne to obowiązkowa atrakcja w trakcie pobytu na Dominikanie. Jednym z najpopularniejszych jest kitesurfing.

Powód 3:

Niezapomniane przeżycia kulinarne. Dominikana słynie z genialnej kawy, cygar i oferty gastronomicznej. Wyobraźcie sobie konsumpcje owoców można z niesamowitą karaibską atmosferą.

Powód 4:

Krystalicznie przejrzysta woda, która zachęca do nurkowania, w trakcie którego można obserwować rafy kolarowe, rzadkie gatunki ryb, ale również imponujące wraki zatopionych statków.

Powód 5:

Dominikana to drugie co do wielkości państwo morza Karaibskiego. Malownicze wybrzeże, oraz bujne lasy równikowe powodują gęsią skórkę już na samą myśl o spędzeniu wakacji w tak egzotycznym miejscu.

Na Dominikanę warto się również wybrać razem z Radiem ESKA. Gwiazdy naszej rozgłośni i polskiego show-biznesu zagwarantują Wam niesamowite przeżycia w trakcie pobytu w raju na Ziemi. Aby wybrać się razem z nami na ESKA Odwołuję Zimę 2020 wystarczy słuchać uważnie Radia ESKA!

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!