ESKA Odwołuje Zimę 2020: Dominikana to najbardziej roztańczony kraj! Oto dowody

2020-01-13 12:00
Eska Odwołuje Zimę 2020: Dominikana to najbardziej roztańczony kraj! Oto dowody
Autor: Klaudia GROPPI/East News Eska Odwołuje Zimę 2020: Dominikana to najbardziej roztańczony kraj! Oto dowody

ESKA Odwołuje Zimę to wyjątkowa akcja, dzięki której możecie zwiedzić ciekawe i nietypowe miejsca na świecie. Tym razem zabieramy Was na podój słonecznej Dominikany, która jest jednym z najbardziej roztańczonych krajów na świecie. Na ESKA.pl przedstawiamy na to dowody!

Dominikana to wyjątkowy kraj położony na wyspie, którą otacza Morze Karaibskie. Cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, ponieważ wszyscy mieszkańcy Dominikany są zawsze uśmiechnięci, radośni i pomocni. Niektórzy twierdzą, że to wszystko przez dobre duchy, które mają pod opieką ten kraj. Warto zaznaczyć, że to bardzo muzyczny i taneczny kraj. Dzięki temu, zawsze dużo się dzieje. Właśnie teraz na ESKA.pl przedstawiamy Wam dowody na to, że Dominikana to najbardziej roztańczony kraj.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020? 

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

ESKA Odwołuje Zimę 2020: dowody na to, że Dominikana to najbardziej roztańczony kraj

Dowód 1

W miejscowych barach i kafejkach grana jest na żywo miejscowa i południowoamerykańska muzyka, rock'n'roll i jazz. Mieszkańcy i turyści uwielbiają słuchać i tańczyć w tym gorących hitów.

Dowód 2

Towarzyski taniec merengue wywodzi się właśnie z Dominikany i to część stylu życia na Karaibach. Merengue to rodzaj żywej i radosnej muzyki, a także tańca. Muzyka została wykreowana przez Nico Lora w latach 20. XX wieku, a prezydent Dominikany dziesięć lat później ustanowił merengue narodowym tańcem Dominikany.

Dowód 3

W lutym organizowane są pochody karnawałowe. Całymi nocami ludzie tańczą przy rytmach gorącej kreolskiej muzyki i afrykańskich bębnach. Największe i najbarwniejsze pochody są organizowane w Santo Domingo, Santiago i La Vega.

Dowód 4

Dominikana to także gorąca bachata. To rodzaj muzyki i tańca, który pierwotnie powstał na wiejskich i rolniczych terenach Dominikany i do dziś jest w sercach mieszkańców tego kraju.

Dowód 5

Na Dominikanie najpopularniejsi są wokaliści latino. Wśród nich są między innymi: Romeo Santos, Daddy Yankee, Nicky Jam czy Maluma.

ESKA Odwołuje Zimę 2020: o co chodzi w akcji Radia ESKA?

ESKA Odwołuje Zimę to coroczna akcja, w której słuchacze Radia ESKA mogą razem z gwiazdami polskiego show-biznesu odwołać zimę w różnych egzotycznych miejscach na świecie. Aby wygrać wycieczkę dla dwóch osób na rajskie plaże Dominikany, wystarczy codziennie od rana słuchać Radia ESKA, gdzie zdradzać będziemy wszystkie szczegóły akcji.

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

Najnowsze