ESKA Live z Shanguy! Gorąca zapowiedź ekskluzywnego występu 14 września 2021

2021-09-11 23:23
ESKA Live z Shanguy! Gorąca zapowiedź ekskluzywnego występu 14 września 2021
Autor: ESKA Live ESKA Live z Shanguy! Gorąca zapowiedź ekskluzywnego występu 14 września 2021

Shanguy pierwszą gwiazdą ESKA Live, czyli cyklu koncertów, jakich w Polsce jeszcze nie było! Zobaczcie zapowiedź gorącego, ekskluzywnego i pełnego hitów występu już teraz - na ESKA.pl.

ESKA Live z Shanguy to duża dawka energii, świetnej muzyki, ale przede wszystkim niezapomnianej zabawy! Siedząc przed komputerem albo patrząc w telefon możecie umilić sobie czas słuchając największych hitów w odjechanych, niesłyszanych do tej pory wersjach. Usłyszycie chociażby numer Kalima Minou, czy La Louze, który wzniósł kolektyw na szczyty popularności w Europie. Jeden z najbardziej lubianych przez słuchaczy Radia ESKA zespołów pojawił się ze specjalnym koncertem, jakiego jeszcze nie było. Premiera już 14 września, tylko na ESKA.pl. A to dopiero początek! Przygotowaliśmy dla was kolejne, wyjątkowe występy, w ramach ESKA Live. Zresztą zobaczcie sami i przygotujcie się na gorącą muzyczną premierę końcówki lata 2021!

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały!

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

ESKA Live - Shanguy: koncert

Shanguy w ESKA Live na start naszego cyklu z wyjątkowymi koncertami, które swoją premierę mają na ESKA.pl. Zobaczcie również zdjęcia z planu realizacji nagrania gorącego występu.

Shanguy, znany z takich megahitów, jak chociażby La Louze, Desolee (Paris/Paname), King Of The Jungle, czy Kalima Minou. Kolektyw cieszący się niezwykłą popularnością w naszym kraju, może poszczycić się już ponad 70 milionami wyświetleń na YouTube. Shanguy to zespół, który doskonale radzi sobie z rozruszaniem europejskiej publiczności. Zespół powstał po przypadkowym spotkaniu włoskiego didżeja NRD1, francuskiego piosenkarza Eona Melki oraz wokalisty i gitarzysty jednocześnie, Franka-O. Artyści mają na koncie megahit La Louze. Podbili z nim klubowe parkiety oraz rozgłośnie radiowe w całej Polsce. Shanguy to prawdziwa mieszanka wybuchowa!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze