Edyta Górniak odchodzi z Voice Kids! Wiemy, kto ją zastąpi!

2018-08-10 9:43
Edyta Górniak
Autor: East News / Lukasz Kalinowski

Edyta Górniak musiała zrezygnować z roli trenera w drugiej edycji programu The Voice Kids. Kto ją zastąpi? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

The Voice Kids to popularny program muzyczny, który powraca na antenę TVP2. W pierwszej edycji jurorką była między innymi Edyta Górniak. Piosenkarka szybko podbiła serca widzów i dzieciaków. Niestety, nie zobaczymy jej w kolejnej edycji. Jaki jest powód? Kto zastąpi ją w roli trenera w drugiej edycji show? 

Edyta Górniak odchodzi z The Voice Kids! Jaki jest powód? 

Edyta Górniak musiała zrezygnować z roli trenera w programie z przyczyn osobistych. Ukochana mama artystki jest bardzo chora i Górniak chce poświęcić jej jak najwięcej czasu i pomóc w walce o zdrowie. Miejsce Edyty zajmie inna, wybitna polska piosenkarka. Widzowie nie będą mieli powodów do rozczarowania! 

The Voice Kids - kto będzie nowym jurorem? 

Poznaliśmy nową trenerkę The Voice Kids! Edytę Górniak zastąpi na fotelu jurora... Cleo! Wiadomość przedstawił jako jeden z pierwszych Baron. Komunikat umieścił na swoim Instagramie. Możecie zobaczyć go poniżej: 

Bitwa trenerów Voice of Poland 8

Pamiętacie bitwę trenerów z 8. edycji programu? Przypomijcie sobie świetny wykon Barona, Tomsona, Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze