Ed Sheeran w Warszawie - INFORMACJE DLA FANÓW: co mieć ze sobą? Co sprawdzić? Jakie akcje?

2018-08-12 14:12
Ed Sheeran w Warszawie - co mieć ze sobą? Jakie są akcje fanów? Co sprawdzić? [PORADNIK]
Autor: Dimitris Legakis/REX/Shutterstock/EAST NEWS Ed Sheeran

Idziecie na koncert Eda Sheerana w Warszawie? Najważniejsze informacje dotyczące akcji koncertowych i fanowskiego wyposażenia znajdziecie w poradniku na ESKA.pl.

Ed Sheeran w Warszawie gra dwa koncerty! 11 i 12 sierpnia artysta występuje w ramach trasy Divide Tour. Na te wydarzenia czekało tysiące polskich fanów muzyka. Szykując się na koncert, koniecznie trzeba dowiedzieć się, co mieć ze sobą, jakie akcje koncertowe będą organizowane i co trzeba sprawdzić. Te informacje znajdziecie w poradniku, który przygotowaliśmy wspólnie z Project Sheeran Poland.

Ed Sheeran Warszawa 2018 - jakie piosenki usłyszymy na PGE Narodowym? Posłuchaj setlisty!

Ed Sheeran w Warszawie - na którą piosenkę czekacie najbardziej? [SONDA]

Ed Sheeran w Polsce - poradnik dla fanów

Ed Sheeran w Polsce 11-12.08.2018 to dwa wyjątkowe koncerty! Fani czekali na nie od chwili ich ogłoszenia. By w pełni cieszyć się występami Eda Sheerana, trzeba się do nich dobrze przygotować. Pomoże w tym poradnik dla fanów stworzony przez Project Sheeran Poland:

  1. Woda, jedzenie - jeśli zamierzacie czekać w kolejce od godzin porannych, zaopatrzcie się koniecznie w jedzenie i dużo wody - zwłaszcza że prognozowane są wysokie temperatury
  2. Powerbank, ładowarka - nic przyjemnego doświadczyć wyczerpania pokładów baterii w telefonie i mimo iż wydaje Wam się, że spokojnie wystarczy energii, to lepiej dmuchać na zimne i mieć zapas w postaci powerbanka.
  3. Leki przeciwbólowe i tabletki na gardło - nasze zdrowie lubi płatać figle czasami w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego lepiej mieć przy sobie jakieś leki przeciwbólowe, a na czas po koncercie, kiedy wyczerpiecie gardło od śpiewania, przyda mu się mała ulga.
  4. Dowód lub legitymacja - jak wiecie, bilety są imienne. I chociaż możliwe, że nie będzie czasu na sprawdzenie tego (podobnie jak zgód) TO LEPIEJ ZAWSZE MIEĆ JE PRZY SOBIE! Pamiętajcie - przezorny zawsze ubezpieczony - ta zasada jest bardzo przydatna na koncertach.
  5. Koce termiczne - dwustronna folia która bywa przydatna zarówno w zimie jak w i lecie. Złota strona ochroni was przed zimnem natomiast srebrna w czasie upałów. Takie koce ratunkowe kupicie w większości aptek i sklepów sportowych w cenie ok. 5-15zł. Bywa przydatne.
  6. Akcja koncertowa - to miłe urozmaicenie koncertu zarówno dla artysty jak i dla fanów. W tym roku zaplanowano akcje: 11 sierpnia, osoby z płyty przygotowują kartki z napisem „we feel perfect tonight” i podnoszą je podczas pierwszego refrenu piosenki Perfect, natomiast osoby z trybun: dolnych podnoszą kartki czerwone, górnych kartki białe - w ten sposób tworząc flagę Polski na trybunach. 12 sierpnia natomiast osoby z płyty biorą serca w kolorze pomarańczowym, zielonym i niebieskim, a trybuny, tak samo jak w dniu poprzednim, kartki czerwone i białe. Wszystko to podnosimy od początku piosenki The A Team.
  7. Mała torebka - pamiętajcie o przygotowaniu sobie małej torebki/plecaczka, którego wymiary nie przekraczają 25x25x25 cm. Dobrym rozwiązaniem jest np. tzw. nerka zapinana na pasie. Na pewno nie wejdziecie z dużym szkolnym plecakiem.
  8. Okulary przeciwsłoneczne, czapka na głowę, krem z filtrem - dobrze jest zabezpieczyć się przed przegrzaniem aby potem na samym początku koncertu np. zemdleć.
  9. Opaski, gadżety Edowe - pamiętajcie, żeby tego wyjątkowego dnia wszyscy wiedzieli gdzie się bawicie! Zabierzcie opaski koncertowe, koszulki z merchu i wszelkie inne gadżety!
  10. Transport - zanim wybierzecie się na koncert sprawdźcie, jak wrócicie do domu po zakończonym wydarzeniu. Lepiej przygotować sobie wcześniej takie rzeczy - sprawdzić rozkład jazdy, pobrać aplikacje ubera lub taxify (może trafi wam się kod promocyjny) i sprawdzić, gdzie jest przystanek, by uniknąć niepotrzebnego stresu.

Życzymy udanego koncertu!

Ed Sheeran nie zagra w Polsce ważnej piosenki! Fani załamani

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze