Ed Sheeran w Polsce - bilety ponownie w sprzedaży!

2018-07-10 18:12
Ed Sheeran w Polsce - bilety ponownie w sprzedaży!
Autor: Fot. East News / Richard Isaac/REX/Shutterstock Sheeran

Bilety na koncert Eda Sheerana znów są dostępne w sprzedaży! Gdzie i za ile je kupimy? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Bilety na koncert Eda Sheerana w Polsce są ponownie dostępne w sprzedaży! To świetna wiadomość dla wszystkich fanów artysty. Wydarzenia odbędą się już się 11  i 12 sierpnia 2018. Artysta wystąpi na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie i będzie to pierwszy koncert Eda Sheerana w naszym kraju! Fani będą mogli usłyszeć na żywo jego największe przeboje takie jak: Galway Girl, Shape of You i Castle on the Hill. Jak i gdzie zamówić bilety zanim ponowie pula zostanie wyczerpana? 

Bielty na Eda Sheerana - gdzie i za ile kupić? 

Bilety na koncert Eda Sheerana pojawiły się ponownie w sprzedaży! Tym razem możemy kupić je w cenie 269 złotych za jedną wejściówkę. Obecnie dostępne są jedynie bilety na płytę. Obowiązuje również limit 4 biletów na jednego kupującego. Znajdziecie je na stronie: eventim.pl. Pamiętajcie żeby się spieszyć! Pula biletów jest ograniczona, a chętnych, by zobaczyć wokalistę na żywo nie brakuje! 

Ed Sheeran w Polsce -zmiany dotyczące biletów na koncert

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze