Dzień Dziecka 2020 - ZDJĘCIA: tak wyglądały laureatki Miss Polonia w dzieciństwie!

2020-06-01 8:59 RW
Dzień Dziecka 2020 - ZDJĘCIA: tak wyglądały laureatki Miss Polonia w dzieciństwie!
Autor: misspolonia.com.pl Dzień Dziecka 2020 - ZDJĘCIA: tak wyglądały laureatki Miss Polonia w dzieciństwie!

Jak zwyciężczynie Miss Polonia wyglądały w dzieciństwie? Archiwalne zdjęcia Najpiękniejszych Polek z okazji Dnia Dziecka podrzucamy w jednym miejscu na ESKA.pl!

Dzień Dziecka 2020 - zdjęcia z dzieciństwa zaleją serwisy społecznościowe. Wiele osób postanowi przypomnieć swoim znajomym albo ujawnić swoją twarz z najmłodszych lat swojego życia. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka prezentujemy archiwalne zdjęcia laureatek najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności Miss Polonia! W naszej galerii znalazły się zdjęcia z dzieciństwa takich laureatek, jak: Izabella Krzan, Milena Sadowska, Angelika Jakubowska, czy chociażby ostatniej ukoronowanej modelce, Karoliny Bielawskiej. Ciekawe czy uda Wam się rozpoznać królowe na zdjęciach z przeszłości? Zobaczcie jak wyglądały Najpiękniejsze Polki jako małe księżniczki!

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dzień Dziecka 2020 - ZDJĘCIA modelek

Zdjęcia na dzień dziecka 2020 najpiękniejszych Polek podrzucamy w tym miejscu. W naszej galerii, którą przygotowaliśmy wspólnie z organizatorami Miss Polonia, znajdziecie zdjęcia następujących laureatek:

  • Karolina Bielawska to aktualna Miss Polonia 2019. Urodziła się w 1999 roku w Łodzi. Jest studentką Politechniki Łódzkiej. Jej pasją są podróże, do tej pory zwiedziła 30 krajów! Niebawem będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss World.
  • Milena Sadowska (Miss Polonia 2018) urodziła się w 1999 roku i pochodzi z Babic, woj. małopolskie. Po oddaniu korony Miss Polonia wzięła udział w programie TVP2 Star Voice - Gwiazdy mają głos!. Studiuje dziennikarstwo i chce pracować w telewizji.
  • Agata Biernat wybory Miss Polonia wygrała w 2017 roku. Pochodzi ze Zduńskiej Woli. Od dziecka związana ze sportem i tańcem. Aktualnie pracuje jako trener personalny, instruktor tańca i prężnie działa w social mediach.
  • Izabella Krzan, Miss Polonia 2016 pochodzi z Olsztyna. Urodziła się w 1995 roku. Jako mała dziewczynka trenowała taniec towarzyski i siatkówkę. Aktualnie gwiazda TVP2, gdzie prowadzi programy „Koło Fortuny” i „Czar Par”.
  • Paulina Krupińska wygrała konkurs Miss Polonia w 2012 roku. Pochodzi z Piastowa, woj. mazowieckie. Aktualnie jest prowadzącą porannego programu Dzień Dobry TVN. Prywatnie żona Sebastiana Karpiela - Bułecki i mama dwójki dzieci.
  • Angelika Jakubowska to Miss Polonia 2008. Urodziła się w 1989 w Lubaniu, woj. dolnośląskie. Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie ukończyła Akademię im. Leona Koźmińskiego.
  • Miss Polonia 2007, Barbara Tatara pochodzi z Łodzi. Prywatnie mama 6-letniej Łucji, która zawodowo prowadzi warsztaty dla kobiet z autoprezentacji i pracy nad pewnością siebie. 
  • Joanna Drozdowska to Miss Polonia 2001. Urodziła się w 1979r. w Szczecinie. Po wygranej w konkursie pracowała jako modelka i fotomodelka, zagrała także w kilku filmach i serialach.
  • Ewa Wachowicz to Miss Polonia 1992 i Wicemiss World 1992. Jej rodzinna miejscowość to Klęczany, woj. małopolskie. Po oddaniu korony Najpiękniejszej Polki zaczęła pracę w telewizji, jako producent programów kulinarnych oraz jako prezenterka. Od wielu lat związana jest ze stacją Polsat.

Najnowsze