Dzień Chłopaka 2014: playlista na 30 września, czyli hity śpiewających przystojniaków [VIDEO]

2014-09-30 11:15

Piosenki na Dzień Chłopaka 2014 znajdziecie na ESKA.pl. Specjalnie dla wszystkich świętujących 30 września mammy hity od gorących przystojniaków z list przebojów: dziewczyny podziwiają, a chłopaki przybijają z nimi piątkę. Gotowi na muzyczny Dzień Chłopaka na ESKA.pl?

Piosenki na Dzień Chłopaka 2014 w słuchawkach lub głośnikach to idealny sposób na 30 września. Specjalna playlista na Dzień Chłopaka na ESKA.pl to opcja zarówno dla dziewczyn, jak i świętujących facetów. Podczas gdy panie mogą podziwiać śpiewających przystojniaków, panowie przybijają piątkę z Justinem Bieberem, Austinem Mahone czy też Justinem Timberlakiem.

>>> Dzień Chłopaka 2014: wybieramy Najgorętsze Ciacho show-biznesu. Głosujcie teraz!

Jesteśmy pewni, że i bez pomocy gwiazd radzicie sobie całkiem przyzwoicie z flirtowaniem z dziewczynami, ale kilka dobrych trików od idoli nastolatek zawsze warto zapamiętać na dłużej ;). W końcu to w nich koleżanki kochają się najbardziej.

Wszystko czeka na Was w playliście na Dzień Chłopaka 2014 poniżej. Odpalajcie kawałki, oglądajcie klipy i świętujcie Dzień Chłopaka 30 września muzycznie razem z ESKA.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE