Dua Lipa wypuściła nowy singiel. Czy trafi też do polskich rozgłośni?

2021-03-12 17:33 Adrian Rybak
Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

Dua Lipa w ciągu ostatniego roku podbijała listy przebojów takimi piosenkami jak Don't Start Now, Physical, Break My Heart, czy Levitating. Ostatnio wypuściła wersję deluxe swojego albumu Future Nostalgia, z której na singiel wybrała We're Good. W czwartek 11 marca do jednej z europejskich rozgłośni trafił kolejny kawałek. Mowa o Love Again.

Piosenka Love Again pochodzi z pierwszej wersji albumu Future Nostalgia, a więc Dua Lipa nie zdecydowała się na wysłanie do rozgłośni radiowych kolejnej po We're Good piosenki z wersji The Moonlight Edition. Podobnie jak jej poprzednie single, Love Again także utrzymane jest w stylistyce lat 80., jednak jest spokojniejszy i bardziej sentymentalny. Tekst piosenki mówi o nagłej, niespodziewanej miłości. O osobie, przez którą Dua miała zakochać się ponownie i poczuć się szczęśliwa, zostawiając za sobą wiele nieprzyjemnych doświadczeń. - Nigdy nie myślałam, że znajdę wyjście. Nigdy nie myślałam, że usłyszę tak głośne bicie swojego serca - od tych słów zaczyna się utwór. Fani brytyjskiej piosenkarki już wcześniej sugerowali, że Love Again powinno trafić do rozgłośni radiowych. Tak też się stało, jednak na razie tylko w jednym kraju.

Alvaro Soler z nową piosenką i specjalną wiadomością dla czytelników ESKA.pl!

Dua Lipa - Love Again. Gdzie usłyszymy piosenkę?

Jak na razie jedynym krajem, w którym w rozgłośniach radiowych wybrzmi Love Again, jest Francja. Po raz pierwszy puszczony został w popularnym radiu NRJ. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Dua Lipa zaczyna promocję singla od Francji. Tak było już w przypadku piosenki Fever, którą wydawała w duecie z belgijską piosenkarką Angele. Z czasem puszczaniem utworu zainteresowały się też inne europejskie stacje radiowe. Być może tak stanie się również z Love Again. Jak na razie utwór można znaleźć na wszelkich platformach streamingowach oraz na albumie Future Nostalgia.

Grammy 2021. Dua wielką zwyciężczynią?

Już w niedzielę 14 marca odbędzie się rozdanie nagród Grammy. Dua Lipa ma aż 7 nominacji i według wielu ekspertów oraz fanów nagród, może okazać się wielką zwyciężczynią wieczoru. Jej piosenka Don't Start Now typowana jest do zdobycia statuetek w kategoriach Nagranie roku, Piosenka roku oraz Solowa piosenka pop roku. Z kolei album Future Nostalgia ma szanse na złote gramofony za Album pop roku oraz Album roku. Jak będzie, przekonamy się już poniedziałkowy poranek.

Najnowsze