Drugie życie twojej kurtki - kreatywne warsztaty w Parku Rozrywki Julinek

2020-09-23 14:49 jj
Drugie życie twojej kurtki - kreatywne warsztaty w Parku Rozrywki Julinek
Autor: Materiały prasowe ZPR Drugie życie twojej kurtki - kreatywne warsztaty w Parku Rozrywki Julinek

Jeżeli masz starą kurtkę, która jest już krótko mówiąc "znoszona", to idealnie się składa. Zabierz ją i przyjedź całą rodziną do Parku Rozrywki Julinek na kreatywne warsztaty. O co dokładnie chodzi? Szczegóły na ESKA.pl.

To będzie bardzo ekologiczny weekend w Parku Rozrywki Julinek. Każdego roku kilkadziesiąt ton zużytych ubrań trafia do ponownego przetworzenia, bądź na wysypiska śmieci. W weekend 26-27.09.2020, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, będziecie mieli szansę nadać nowe życie swoim okryciom wierzchnim. Zgłębicie tajemnice, jak w kreatywny sposób ze starej kurtki stworzyć unikatowy i spersonalizowaną odzież. 

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nadaj kurtce drugie życie. Kreatywne warsztaty w Parku Rozrywki Julinek

Tym razem na warsztat weźmiecie stare kurtki i wspólnie stworzycie unikatowe, personalizowane nowe odsłony waszej ulubionej odzieży! Warsztaty poprowadzi Kacper Bryński, miłośnik customu odzieży. Wystarczy kurtka, trochę wyobraźni i z Julinka wyjedziecie z odnowioną kurtką. Przy tworzeniu kurtki będziecie używać farb artystycznych, które nie zawierają szkodliwych substancji, zatem rekomendowane są najmłodszym artystom. Warsztaty odbędą się w Parku Rozrywki Julinek w dniach 26 i 27 września w godzinach 14:00 – 17:00

Najnowsze