Kinga Sawczuk segreguje odpady i spełnia marzenia - jak zostać gwiazdą w dzisiejszych czasach?

2020-09-23 14:32 jj
Kinga Sawczuk segreguje odpady i spełnia marzenia - jak zostać gwiazdą w dzisiejszych czasach?
Autor: Kajda na bulwarach Kinga Sawczuk segreguje odpady i spełnia marzenia - jak zostać gwiazdą w dzisiejszych czasach?

Kinga Sawczuk, nazywana królową internetu ostatnio była gościem w cyklu Kajda na Bulwarach. Gwiazda opowiedziała o segregacji odpadów, a także o spełnianiu marzeń. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Kinga Sawczuk jest młodą gwiazdą internetu. Na swoim profilu w serwisie TikTok ma 5 milionów obserwujących, za to na Instagramie śledzi influencerkę ponad milion osób. Ostatnio o Sawczuk zrobiło się głośno za sprawą projektu edukacyjnego, do którego przystąpiła. W Eco Studio opowiada o tym, w jaki sposób postępować z elektro odpadami. Oprócz tego wydała również książkę, w której opisuje nie tylko jak zostać gwiazdą, ale dzieli się również swoimi prywatnymi historiami. W cyklu Kajda na bulwarach, Kinga Sawczuk opowiedziała o swojej książce, jak być eko, a także o tym czego najczęściej słucha... Kinga Sawczuk. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie to w poniższym materiale Kasi Kajdasz.

Kinga Sawczuk o hejtrach, nowej książce i elektrośmieciach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze