Drobiazgi na dzień chłopaka 2020 - tanie prezenty, które dadzą dużo radości!

2020-09-30 9:50 Rafał Wróblewski
Drobiazgi na dzień chłopaka 2020 - tanie prezenty, które dadzą dużo radości!
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News Drobiazgi na dzień chłopaka 2020 - tanie prezenty, które dadzą dużo radości!

Co kupić koledze z klasy na Dzień Chłopaka? Co kupić drugiej połówce z okazji święta 30 września 2020? Jeśli szukacie pomysłów, a nie chcecie wydawać całej fortuny na podarunek, to najlepsze propozycje znajdziecie na ESKA.pl.

Drobiazgi na dzień chłopaka 2020 - tanie prezenty mogą dać drugiej połówce dużo radości! Nie musicie wydawać ogromnych pieniędzy, by wywołać uśmiech na twarzy. Prezent na dzień chłopaka 2020 może być skromny, niewielki, ale zarazem bardzo przydatny. Przygotowaliśmy dla was kilka opcji, które ułatwią wybór prezentu na dzień chłopaka 30.09.2020. Możecie nabyć przydatną rzecz za 10, 20, 30 i 40 złotych. Tym bardziej, że początek jesieni to czas wielkich wyprzedaży w sklepach z elektroniką, muzyką, czy w punktach z ubraniami. Lista prezentów na dzień chłopaka wygląda imponująco, dlatego sprawdźcie ją już teraz i postawcie na najlepszy z wymienionych poniżej pomysłów. Zróbcie to czym prędzej, by nie robić zakupów na ostatnią chwilę.

Prezenty dla Niego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Drobiazgi na dzień chłopaka 2020 - tanie prezenty

  • Dysk przenośny: Pendrive jest przydatnym gadżetem. Kolega może w nim przechowywać dane prywatne. Sporo przecenionych pendrive'ów jest teraz w sklepach z elektroniką. 64 GB kosztuje często 30 złotych.
  • T-Shirt: Tanio kupicie również koszulkę z zabawnym nadrukiem. Koszt od 20-40 złotych. 
  • Piłkarzyki, gry planszowe: kupcie swoim kolegom coś, co urozmaici im czas.
  • Pamiątka na lata: jeśli jesteście w związku, zróbcie sobie zdjęcie z chłopakiem lub wybierzcie z tych zdjęć, które już w przeszłości zrobiliście. Następnie wydrukujcie fotografię na płótnie w dużej rozdzielczości. Chłopak będzie mógł zawiesić zdjęcie na swojej ścianie. 
  • Kolacja: Niskim kosztem możecie zapewnić chłopakowi wyjątkowy wieczór. Przygotujcie coś pysznego do jedzenia, bo w końcu... przez żołądek do serca!

Drobiazgi na dzień chłopaka 2020 - muzyczne prezenty

  • Płyta: Jednym z najlepszych muzycznych prezentów jest płyta. Ostatnie miesiące były pełne muzycznych premier. Pojawiła się płyta Lady Gagi, Taco Hemingwaya, Katy Perry, Viki Gabor, Cleo, czy Białasa. We wrześniu w popularnych sklepach najpopularniejsze płyty są przecenione. Może znajdziecie coś z okazji Dnia Chłopaka!
  • Muzyczny gadżet: Ciekawym prezentem na dzień chłopaka 2020 może być kalendarz z ulubioną gwiazdą, kubek, koszulka, koszulki itp.
Najnowsze