Doda

i

Autor: AKPA Doda skomentowała występ Kaźmierskiej.

Gwiazdy

Doda o Dagmarze Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami". Skomentowała jej występ

2024-04-01 12:01

Dagmara Kaźmierska to uczestniczka tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", która zdecydowanie wywołuje najwięcej emocji zarówno wśród widzów, jak i jurorów. Jedni ją uwielbiają i wspierają, a inni twierdzą, że nie umie tańczyć. Teraz jej udział w programie skomentowała Doda. Jak piosenkarka oceniła jej ostatni występ?

Dagmara Kaźmierska bierze udział w "Tańcu z gwiazdami" i choć jurorzy nie zachwycają się jej tanecznymi umiejętnościami, widzowie cały czas na nią głosują, ponieważ bez większego problemu udaje jej się przechodzić do kolejnych odcinków pomimo nieprzychylnych not od sędziów. Coraz więcej jest jednak komentarzy, że gwiazda programów "Królowe życia" i "Dagmara szuka męża" odstaje od innych uczestników, którzy robią znacznie lepsze postępy. Teraz głos w sprawie zabrała królowa polskiego show-biznesu. Wielkanocny odcinek "Tańca z gwiazdami" obejrzała Doda, która w relacji na swoim profilu na Instagramie postanowiła skomentować występ Kaźmierskiej. Co o niej powiedziała?

Doda dumnie prezentuje spóźniony prezent na 40. urodziny. "Jest to dla mnie ważna pamiątka"

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Doda skomentowała występ Kaźmierskiej

Doda podobnie jak blisko 2 miliony Polaków zasiadła przed telewizor w niedzielny wieczór, aby obejrzeć nowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Skomentowała jednak tylko jeden występ i był to ten w wykonaniu Dagmary Kaźmierskiej. Piosenkarka postanowiła stanąć w jej obronie! - Co wy tak gadacie na tą Dagmarę? No ładnie dziewczyna tańczy. O, jak zawija! - powiedziała Doda na Instagramie. 

"Taniec z gwiazdami" - kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki transmitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie. "Taniec z gwiazdami" jest też dostępny w internecie. Wszystkie odcinki są dostępne dla użytkowników aplikacji Polsat Go Box i na stronie internetowej polsatboxgo.pl.