Dawid Podsiadło w piosence Sanah! Czy to zapowiedź duetu gwiazd?

Sanah // Dawid Podsiadło
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER // VIPHOTO/East News

Sanah ani na moment nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym przez publiczność albumie Królowa dram artystka zaprezentowała swoją drugą w karierze EP-kę zatytułowaną Bujda. Jednym z singli promujących to wyjątkowe wydawnictwo jest utwór Oczy, w którym można usłyszeć samego Dawida Podsiadło. Fani gwiazd mają nadzieję na duet! Szczegóły na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło w piosence Sanah - marzenie autorki hitu Szampan w końcu się spełniło! Młoda wokalistka jest dziś jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Każda z jej piosenek podbija listy przebojów i generuje miliony odsłon w sieci. Nie inaczej jest w przypadku utworów pochodzących z najnowszego wydawnictwa piosenkarki - EP-ki zatytułowanej Bujda, która ukazała się na dwóch nośnikach: płycie winylowej i kasecie magnetofonowej. W dniu premiery krążka Sanah wypuściła do sieci singiel Oczy, w którym czujni fani usłyszeli Dawida Podsiadło. Wokalista użyczył  głosu Nieznajomemu - mężczyźnie, który pozostawił wiadomość głosową artystce.

O tym, że Dawid Podsiadło jest największą inspiracją Sanah mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Artystka nagrała nawet wyjątkowy projekt nieznajomy nie kłamie, będący mash-upem utworów z repertuaru najpopularniejszego polskiego piosenkarza. Po tym, jak Dawid Podsiadło udzielił się w najnowszym singlu wokalistki, fani zaczęli snuć teorie o wspólnej piosence, która mogłaby pojawić się na nowej płycie autora hitu Małomiasteczkowy.

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Sanah i Dawid Podsiadło - piosenka

Singiel Oczy, podobnie do innych utworów Sanah, cieszy się wielką popularnością w sieci i nie schodzi z karty na czasie. Aktualnie wideo zrealizowane do kompozycji znajduje się w TOP 5 najpopularniejszych filmików zamieszczonych na YouTubie. Fakt, że w piosence pojawia się Dawid Podsiadło nie przeszedł niezauważony.

- Boszzz, czy to jest zapowiedź współpracy i wspólnego kawałka z Dawidem w najbliższym czasie??? 

- Oby ta wstawka z Dawidem, która swoją drogą jest świetna, była tylko zwiastunem do jakiejś większej kooperacji z Dawidem Podsiadło w niedalekiej przyszłości

- Sanah! Czy to jakiś spoiler do współpracy z Dawidem? Na końcu świata bym go rozpoznała. Już się nie mogę doczekać - piszą wyraźnie podekscytowani tym odkryciem internauci.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami samego Dawida jego nowa płyta powinna pojawić się już w przyszłym roku. Czy znajdziemy na niej duet z Sanah? To się okaże!

Najnowsze