David Gilmour w Polsce 2016: bilety, kiedy i gdzie zagra koncert? Szczegóły koncertu muzyka Pink Floyd

2016-01-26 15:19
David Gilmour
Autor: fot. Bulls David Gilmour

David Gilmour w Polsce w 2016 roku zagra koncert we Wrocławiu. Kiedy dokładnie David Gilmour z Pink Floyd wystąpi we Wrocławiu w 2016 roku? O kolejnym polskim koncercie Davida Gilmoura na ESKA.pl. Zobaczcie, co o przyjeździe do naszego kraju napisał sam artysta i sprawdźcie informacje m.in. o biletach na Davida Gilmoura w Polsce 2016.

Koncert Davida Gilmoura w Polsce w 2016 roku to dobra wiadomość dla fanów artysty. Gdzie i kiedy zagra gwiazda Pink Floyd? O dacie i miejscu koncertu Davida Gilmoura w Polsce 2016 informuje m.in. wpis na Facebooku muzyka czy też komunikat na jego oficjalnej stronie. Tam właśnie przeczytamy, że David Gilmour we Wrocławiu już 25 czerwca 2016 roku zaprezentuje się na żywo. Występ ma odbyć się na Rynku. Co więcej, jak podaje wroclaw.naszemiasto.pl, u boku Gilmoura zobaczyć mamy także Leszka Możdżera.

David Gilmour w Polsce bilety

Bilety na koncert Davida Gilmoura we Wrocławiu trafiły do sprzedaży 26 stycznia 2016. Przygotowano 25 tysięcy biletów do sprzedaży w cenach od 120 do 195 złotych.Bilety do Golden Circle wyprzedały się w niecałą godzinę. Bilety są do kupienia w ebilet.pl oraz w Empikach w całej Polsce.

David Gilmour we Wrocławiu

2016 rok dla Wrocławia to wyjątkowy okres, bo właśnie wtedy miasto stanie się Europejską Stolicą Kultury. Koncert Davida Gilmoura śmiało możemy uznać zatem za jeden z ważniejszych punktów w programie.

Nie będzie to jednak pierwsza wizyta artysty w naszym kraju. Ostatni raz David Gilmour dla polskiej publiczności wystąpił w 2006 roku w Stoczni Gdańskiej z Filharmonią Bałtycką.


Kim jest David Gilmour?

Najbardziej znany jest jako długoletni członek Pink Floyd. W 2014 roku magazyn Rolling Stone wyróżnił go na 14. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze