Dance Dance Dance 3 - ZASADY. Uczestnicy odpadają czy wszyscy zostają?

2021-03-25 15:57
Dance Dance Dance 3. Jurorzy
Autor: Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance 3 to jeden z najbardziej popularnych tanecznych programów, jaki mamy okazję oglądać w wiosennej ramówce TVP! Pełne energicznych ruchów show trwa w najlepsze, jednak nadal nie końca każdy rozumie zasady tego programu! Na czym polega Dance Dance Dance i jakie zasady obowiązują w programie? Wyjaśniamy poniżej!

Dance Dance Dance 3 - jakie zasady obowiązują w tanecznym programie? Kiedy jakiś uczestnik odpada i czy za każdym razem musimy się z kimś pożegnać? Ile punktów można zdobyć maksymalnie od jednego z trenerów, a jakie są najniższe noty, które można zgarnąć podczas mniej udanego występu? Nowe, roztańczone show, które mamy okazję oglądać w Telewizji Polskiej już od pierwszej swojej edycji cieszy się ogromną popularnością. Śledzenie losów celebrytów, którzy w towarzystwie zawodowych tancerzy sami się w nich wcielają okazuje się być naprawdę ekscytujące również przed ekranami naszego telewizora. Jako, że nie do końca każdy wie jak dokładnie działają zasady programu i o co w nim chodzi, postanowiliśmy poniżej wam je objaśnić.

3. edycja roztańczonego show Dance Dance Dance wystartowała 19 marca 2021 roku i od tamtego czasu możemy oglądać każde kolejne jej odcinki o godzinie 20:35 w TVP2. Jak wyglądają zasady programu? Kiedy odpada wybrany uczestnik? Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie poniżej! 

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?

DDD3 - zasady programu 

W Dance Dance Dance 3 mamy okazję oglądać nowy skład jury. Otóż teraz występy taneczne gwiazd oceniają: Idą Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, który do tej pory uchodzi za najbardziej srogiego w całym składzie DDD 3. Zasady programu są bardzo intuicyjne. Zadaniem uczestników jest przedstawienie choreografii wylosowanych teledysków muzycznych. Występy ocenia trzyosobowe jury, a finalną decyzję o zwycięstwie w programie podejmują telewidzowie w głosowaniu SMS-owym. W każdej edycji udział bierze sześć par, które występują wspólnie oraz solowo. Co odpadnięcie uczestnika klasyfikacja generalna się zeruje - odpada osoba z najmniejszą liczbą punków.

Dance Dance Dance 3 - Paweł Cieślak posprzeczał się z jury
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze