Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięski duet pokazał dużą klasę!

i

Autor: Waldemar Kompała / Natasza Młudzik / TVP Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięski duet pokazał dużą klasę!

Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięski duet pokazał dużą klasę!

2021-05-16 10:36

Tygodnie emocji, łzy bezsilności, ciężkie treningi, trudne choreografie, kontuzje i surowe oceny jurorów - Dance Dance Dance 3 przeszło do historii! Uczestnicy, którzy brali udział w muzyczno-tanecznym show przełamali swoje bariery i strach najtrudniejszymi układami tanecznymi. Kto opanował najlepiej taniec? Przekonajcie się już teraz i poznajcie zwycięzców Dance Dance Dance!

Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięzcy od początku tej wyjątkowej edycji byli niezwykle zaangażowani w naukę tańca. W ciągu ostatnich tygodni wylały się łzy smutku, pojawiła się bezsilność i kontuzje. Uczestnicy nie mieli łatwo również w finałowym odcinku. Roksana Węgiel w finałowym starciu wcieliła się w króla popu z teledysku Thriller z 1983 roku. W 2006 roku wideo wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako klip, który odniósł największy sukces w historii muzyki. Sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy! Anna Matysiak zatańczyła natomiast choreografię z teledysku Bad z 1987 roku. Utwór trafił na pierwsze miejsce listy Billboard we wrześniu 1987 roku. Finał Dance Dance Dance 15.05.2021 to również solowy występ Oliwii Górniak oraz Stanisława Karpiela-Bułecki. Przyjaciółka Roksany zatańczyła do przeboju Le Freak zespołu amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak, Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentował swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky'ego Martina, Livin’ la Vida Loca.

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel - QUIZ. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Czyją piosenkę Roksana zaśpiewała podczas castingu do The Voice Kids?

Dance Dance Dance 3 - finał, odcinek 15.05.2021

Każda finałowa para zaprezentowała na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. Roksana i Oliwia zatańczyły do przeboju 4 Minutes, Madonny i Justina Timberlake'a oraz przypomniały układ z hitu Intoxicated, Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show.

The Voice of Poland 12 - castingi. Jak się zgłosić? [ZASADY]

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu West Side Story do utworu America oraz zaprezentowali choreografię do przeboju These Boots Are Made for Walkin', Nancy Sinatry z trzeciego odcinka Dance Dance Dance. 

Dance Dance Dance 3 - kto wygrał? [ZWYCIĘZCY]

Kto wygrał Dance Dance Dance 3? Zwycięzcy zostali wybrani za sprawą widzów biorących udział w głosowaniu SMS. Po dwóch nagranych odcinkach, ogłoszenie wyników odbyło się na żywo. Wszyscy uczestnicy pojawili się na scenie i oklaskiwali duet Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. To właśnie zwycięzcy Dance Dance Dance 3, które odbyło się pod patronatem Radia ESKA. Laureaci przekażą wygraną, czyli 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.