Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięski duet pokazał dużą klasę!

2021-05-16 10:36
Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięski duet pokazał dużą klasę!
Autor: Waldemar Kompała / Natasza Młudzik / TVP Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięski duet pokazał dużą klasę!

Tygodnie emocji, łzy bezsilności, ciężkie treningi, trudne choreografie, kontuzje i surowe oceny jurorów - Dance Dance Dance 3 przeszło do historii! Uczestnicy, którzy brali udział w muzyczno-tanecznym show przełamali swoje bariery i strach najtrudniejszymi układami tanecznymi. Kto opanował najlepiej taniec? Przekonajcie się już teraz i poznajcie zwycięzców Dance Dance Dance!

Dance Dance Dance 3 - kto wygrał program? Zwycięzcy od początku tej wyjątkowej edycji byli niezwykle zaangażowani w naukę tańca. W ciągu ostatnich tygodni wylały się łzy smutku, pojawiła się bezsilność i kontuzje. Uczestnicy nie mieli łatwo również w finałowym odcinku. Roksana Węgiel w finałowym starciu wcieliła się w króla popu z teledysku Thriller z 1983 roku. W 2006 roku wideo wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako klip, który odniósł największy sukces w historii muzyki. Sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy! Anna Matysiak zatańczyła natomiast choreografię z teledysku Bad z 1987 roku. Utwór trafił na pierwsze miejsce listy Billboard we wrześniu 1987 roku. Finał Dance Dance Dance 15.05.2021 to również solowy występ Oliwii Górniak oraz Stanisława Karpiela-Bułecki. Przyjaciółka Roksany zatańczyła do przeboju Le Freak zespołu amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak, Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentował swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky'ego Martina, Livin’ la Vida Loca.

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel - QUIZ. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Czyją piosenkę Roksana zaśpiewała podczas castingu do The Voice Kids?

Dance Dance Dance 3 - finał, odcinek 15.05.2021

Każda finałowa para zaprezentowała na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. Roksana i Oliwia zatańczyły do przeboju 4 Minutes, Madonny i Justina Timberlake'a oraz przypomniały układ z hitu Intoxicated, Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show.

The Voice of Poland 12 - castingi. Jak się zgłosić? [ZASADY]

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu West Side Story do utworu America oraz zaprezentowali choreografię do przeboju These Boots Are Made for Walkin', Nancy Sinatry z trzeciego odcinka Dance Dance Dance. 

Dance Dance Dance 3 - kto wygrał? [ZWYCIĘZCY]

Kto wygrał Dance Dance Dance 3? Zwycięzcy zostali wybrani za sprawą widzów biorących udział w głosowaniu SMS. Po dwóch nagranych odcinkach, ogłoszenie wyników odbyło się na żywo. Wszyscy uczestnicy pojawili się na scenie i oklaskiwali duet Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. To właśnie zwycięzcy Dance Dance Dance 3, które odbyło się pod patronatem Radia ESKA. Laureaci przekażą wygraną, czyli 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze