Damian Likus wydaje kolejny singiel! Future House’owy utwór Rage!

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Damian Likus wydaje kolejny singiel! Future House’owy utwór Rage!

Damian Likus wydaje kolejny singiel! Future House’owy utwór Rage!

2021-11-23 7:00

Damian Likus nie zwalnia tempa. Wydaje kolejny singiel zapowiadający jego najnowszy album Emotions. Tym razem możemy posłuchać Future House’owego numeru Rage. Utwór jest utrzymany w mocnym elektronicznym klimacie.

Koncepcja albumu jest stricte związana z oprawą graficzną autorstwa Filipa Jóźwiaka. Każdy utwór posiada indywidualną grafikę przygotowaną przez artystę, utwory słuchane kolejno tworzą muzyczno-graficzny kolaż. Płyta powstaje przy współpracy z wokalistkami Sarą Łudzeń i Martyną Gawin. Artysta w utworach prezentuje swój własny wypracowany styl, charakteryzujący się lekkością, melodyjnością i mocnym uderzeniem. Muzyk oprócz własnych produkcji ma na swoim koncie remixy m.in. takich artystów jak Clean Bandit, Zedd, Griff, Bokka czy Justice Carradine.

Przy tworzeniu utworu najważniejsze było dla mnie, aby zaciągał ludzi na parkiet. Jeszcze przed wydaniem testowałem go na granych przeze mnie imprezach i zawsze sprawdzał się świetnie! Przy tej muzyce to bardzo dobry znak. Track potrafi poderwać niczego nieświadomych klubowiczów i nie ustępuje tempa znanym produkcjom. To dla mnie niezwykle satysfakcjonujące!