Czy są jeszcze bilety na Open'er 2018?

2018-07-05 16:10
Czy są jeszcze bilety na Open'er 2018?
Autor: fot. Jacek Piski/REPORTER Open'er 2018

Tegoroczna edycja imprezy cieszy się rekordową liczbą uczestników! Na ESKA.pl piszemy, czy da się jeszcze kupić bilety na Open'er Festival 2018.

Czy są jeszcze bilety na Open'er 2018? Takie pytanie muszą sobie zadawać wszyscy, którym nie udało się nabyć karnetów lub jednodniowych wejściówek na wydarzenie. Wiele osób nie mogło kupić biletów na Open'er 2018, gdyż ilość chętnych była ogromna. To duże zainteresowanie przestaje dziwić, kiedy spojrzy się na program festiwalu. W line-upie znalazły się takie gwiazdy jak Bruno marsMassive Attack czy Sigrid.

Największy i najszybszy Mega Coaster w Europie już wkrótce zostanie otwarty!

Bilety na Open'er 2018 - czy są jeszcze w sprzedaży?

Czy jest jeszcze możliwość kupienia biletów na Open'er Festival 2018? Niestety wygląda na to, że większość wejściówek została już wykupiona. Mikołaj Ziółkowski, czyli szef organizującej wydarzenie agencji Alter Art, przyznał, że wszystkie karnety czterodniowe i weekendowe zostały wyprzedane. Na stronie nie znajdziemy też biletów jednodniowych. To pierwsza taka sytuacja w historii festiwalu!

Open'er Festival 2018: program, line-up

Osoby chcące koniecznie wybrać się na Open'er 2018 mogą liczyć tylko na to, że ktoś będzie odsprzedawał bilety przez internet. W sieci nie brakuje takich ogłoszeń, ale trzeba bardzo uważać, żeby nie dać się nabrać. oszuści mogą bowiem chcieć wyłudzić od nas pieniądze w ten sposób.

Open'er 2018 - transmisje

Ci, którzy nie kupili biletów na Open'er Festival 2018, mogą jednak śledzić imprezę w sieci. Część koncertów będzie transmitowana online. Szczegóły dotyczące relacji znajdziecie klikając w poniższy odnośnik.

Open'er 2018 TRANSMISJA - czy jest relacja ONLINE i w TV?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze