Coldplay

i

Autor: Materiały prasowe

Coldplay w Polsce 2022 - kiedy koncert? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2021-10-14 14:29

Coldplay to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Właśnie ogłosili nową, międzynarodową trasę koncertową. Poinformowali, że zagrają także w Polsce! Koncert w naszym kraju odbędzie się już w przyszłym roku. Kiedy dokładnie? W jakim mieście? Gdzie kupić bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie niżej.

Coldplay w Polsce 2022 - kiedy koncert? Coldplay oficjalną informację dotycząca nowej trasy koncertowej ogłosił w czwartek 14 października 2021 o godzinie 14:00. Na liście krajów, w których zagrają, znajduje się również Polska. Trasa Music Of The Spheres World Tour rozpocznie się 18 marca 2022, pierwszym w historii zespołu koncertem w Kostaryce. Następnie zagrają w Dominikanie, w Meksyku, USA, Niemczech, Polsce, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii. Pełna lista koncertów dostępna poniżej oraz na coldplay.com/tour. H.E.R. będzie gościem specjalnym na większości koncertów. Na innych pojawi się London Grammar. Jeśli nie chcecie przegapić Coldplay na żywo, sprawdźcie informacje o ich koncercie!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Coldplay w Polsce 2022 - MIEJSCE

Koncert zespołu Coldplay odbędzie się w Warszawie. Widowisko zostanie zorganizowane na największej arenie w naszym kraju, czyli na Stadionie Narodowym

Coldplay w Polsce 2022 - DATA

Data koncertu Coldplay w Warszawie jest już znana. Wydarzenie odbędzie się w piątek 8 lipca 2022 roku.

Sonda
Wybierasz się na koncert zespołu Coldplay?

Coldplay w Polsce 2022 - BILETY

  • Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy: środa, 20 października, godz. 9:00
  • Przedsprzedaż biletów Ticketmaster Presale: czwartek, 21 września godz. 10:00 pod tym linkiem
  • Sprzedaż ogólna biletów: piątek, 22 września godz. 10:00 pod tym linkiem