Cleo zaskoczyła Lewego. I to w obcasach!

2017-11-14 12:22

Robert Lewandowski musiał być w szoku. Cleo pokazała na co ją stać i to na obcasach! Co takiego zaprezentowała wokalistka? 

O tym, że Cleo jest bardzo sprawna fizycznie wiemy od dawna. Na swoim Instagramie i Facebooku co i raz publikuje zdjęcia, które tego dowodzą. Tym razem jednak zszokowała samego Roberta Lewandowskiego. Okazało się, że jest prawdziwą mistrzynią żonglerki!

Cleo - mistrz żonglerki

Zdjęcie, które opublikowała wokalistka pokazuje jak na obcasach i w krótkiej sukience wykonuje żonglerkę - jedną z najbardziej efektownych zabaw piłką. To niesamowite bo mało kto potrafi zrobić taką sztuczkę nawet w adidasach i dresie. Cleo ujawniła, że nauczył ją tego brat. Piosenkarka zadała też swoim fanom zagadkę: - Zgadnijcie ile odbić zrobiłam? NA OBCASACH !!! :) :P ;) Robert mówi że na Mundial mogę jechać :)

Ile Cleo zrobiła odbić? 

Prócz lajków posypały się propozycje ile artystka mogła wykonać odbić piłki. Sugestie były różne i wahały się od 1 do około 30. To rozbawiło Cleo, która udzieliła podpowiedzi: - Nie obrażajcie mnie wypisując te marne ilości !!! :P W trampkach robię 40 - 50. Na szpilkach jest utrudnienie więc pytanie ile obstawiacie :) A jak wy sądzicie? 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze