Odpoczynek latem

i

Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Chłodne dni i nagła EKSPLOZJA ciepła. Upały w Polsce to nie żart!

2022-05-31 11:32

Chyba wszyscy czują się przytłoczeni pogodą za oknem. Ostatnie dni nie przyniosły upragnionego ocieplenia. Zamiast wiosny, mieliśmy do czynienia z jesienią. Najnowsze prognozy mówią o tym, że przed nami jeszcze kilka dni chłodu, a chwilę później eksplozja ciepła. Upały w Polsce zaatakują lada moment!

Fala upałów nadciąga do Polski? Wszystko na to wskazuje! Pogoda nie przestaje zaskakiwać. Po kilku naprawdę wiosennych tygodniach przyszedł czas na mocno odczuwalne ochłodzenie. Ostatnie dni szczególnie mocno dały się we znaki mieszkańcom Polski za sprawą wiatru i opadów deszczu. W Polsce na próżno było szukać miejsc, gdzie wskaźniki na termometrach pokazałyby więcej niż 20 stopni. Jak podają synoptycy, już niebawem sytuacja ulegnie zmianie. Według najnowszych prognoz czeka nas drastyczna zmiana pogody. Początek kolejnego miesiąca przyniesie naprawdę wysokie temperatury, a lada moment będziemy mogli mówić o fali upałów w naszym kraju. Gwałtowny wzrost temperatury w Polsce na początku czerwca będziemy mogli zawdzięczać upałom z południa Europy. W Grecji czy we Włoszech wskaźniki na termometrach pokazują od 30 do nawet 40 stopni!

Kiedy przestanie padać 2022? Ostra fala upałów w Polsce to pewniak! [PROGNOZA]

Sonda
Twoja ulubiona pora roku to...

Upały w Polsce - czerwiec 2022

Najnowsze prognozy pogody jasno mówią o tym, że czekają nas zmiany. Dla wielu z pewnością korzystne. Początek czerwca ma przynieść wysokie temperatury, które będą zapowiedzią prawdziwie upalnego lata. Na południu Europy można już mówić o upałach, które lada moment mają zawędrować także do Polski. Typowych dla lata temperatur powinniśmy się spodziewać już w okolicach 1-3 czerwca. Wtedy termometry w Polsce pokażą 23 stopnie na północy kraju. Najcieplej będzie na południu oraz zachodzie. Tam odnotujemy nawet 30 stopni!

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Jak zadbać o skórę na lato?

Posłuchaj podcastu i poznaj proste sposoby!

Listen to "Zdrowa skóra na lato - jak korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?" on Spreaker.