Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Chcesz wystąpić w teledysku Viki Gabor i pomóc? Artystka ma wielkie serce!

2023-01-03 21:24

Viki Gabor pędzi jak burza. Wokalistka, która chwilę temu wydała nowy album ID, ma już w planach nakręcenie teledysku do kolejnego singla, a ty możesz w nim wystąpić. Gwiazda, która od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wystawiła na aukcję udział w jej nadchodzącym klipie.

Viki Gabor od początku swojej spektakularnej kariery wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w tym roku. 15-letnia wokalistka, która w listopadzie 2022 zaprezentowała swój drugi album studyjny zatytułowany ID, przygotowała dla fanów prawdziwą niespodziankę. Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, by stanąć ze swoją idolką ramię w ramię i wystąpić w którymś z jej cieszących się popularnością na YouTubie wideoklipów, to teraz macie niepowtarzalną okazję, by spełnić to marzenie, a przy okazji pomóc potrzebującym. Nastoletnia piosenkarka oficjalnie zapowiedziała realizację teledysku do pierwszego utworu z nowej płyty, przeznaczając na aukcję WOŚP udział w nim. Oprócz samego pojawienia się w klipie zwycięzca będzie mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda, o której wizerunek dbają profesjonaliści.

Takiej piosenki Viki Gabor jeszcze nie miała! Na uwagę zasługuje jeden fakt

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor na WOŚP 2023

Profesjonalna stylizacja włosów, profesjonalny make-up, stylizacja odpowiednia do klimatu piosenki, wyżywienie na planie oraz możliwość pojawienia się u boku Viki Gabor - to wszystko czeka na zwycięzcę aukcji, której autorką jest popularna wokalistka. Udział w nowym klipie artystki można licytować za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Warto się jednak spieszyć, bowiem koniec licytacji przewidziano na 30 stycznia. Realizację klipu zaplanowano natomiast na pierwszy kwartał 2023 roku.

Sonda
Słuchałeś już ID od Viki Gabor?