C-BooL z piosenką Catch You robi furorę w Rosji! Ten WYNIK wzbudza podziw

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: C-BooL - Catch You (Official Video) (fot. YouTube.com/C-BooL)

C-BooL z piosenką Catch You robi furorę w Rosji! Ten WYNIK wzbudza podziw

2019-08-28 12:20

Catch You - to tytuł piosenki, która elektryzowała polskich słuchaczy. Podpisuje się pod nią autor wielu hitów numer 1, C-BooL! W maju 2019 roku artysta po sukcesie z utworem Fire In My Head wrócił z kawałkiem, który aktualnie święci tryumfy w Rosji. Szczegóły sukcesu polskiego producenta przybliżamy na ESKA.pl

Catch You to piosenka C-BooLa, która w momencie premiery dla wielu okazała się dużym zaskoczeniem. Głównie za sprawą charakterystycznego, wpadającego w ucho brzmienia. Słuchacze już po pierwszych sekundach zwrócili uwagę na klarnet, z którego została ułożona melodia utworu. W piosence Catch You nie brakuje również dźwięków charakterystycznych dla DJ-a z Pyskowic. Dużą popularność zyskał również teledysk hitu, który w trzy miesiące od premiery ma już blisko 7 milionów wyświetleń.  

C-BooL - piosenka Catch You

Piosenka Catch You od C-BooLa, czyli jednego z najpopularniejszych producentów w naszym kraju, to propozycja, która w Polsce  sprawdziła się podczas letnich spotkań ze znajomymi, rowerowych przejażdżek za miasto czy imprez w klubach. Teraz przekonują się o tym Rosjanie, którzy pokochali utwór gwiazdy polskiej sceny. 28 sierpnia 2019 melodyjny kawałek był na 3. miejscu najczęściej shazamowanych piosenek w tym kraju. Warto zaznaczyć, że kawałek jeszcze niedawno był na 2. miejscu tego samego zestawienia.

Dużym sukcesem jest również to, że Catch You znajduje się na 65. miejscu światowego zestawienia Shazam. Oznacza to, że zainteresowanie utworem i sprawdzanie wśród ludzi na całym świecie: "co to za piosenka teraz leci" jest duże, a wręcz coraz większe. Odnotować należy, iż piosenka C-BooLa, to aktualnie jeden z najpopularniejszych kawałków w rosyjskich stacjach radiowych. Na popularności w Rosji zyskuje także muzyczny obrazek Catch You, pod którym znajduje się mnóstwo komentarzy z tego kraju.

C-BooL od czasu wydania megahitu Never Go Away nie zwolnił tempa. Artysta wydał kolejno utwory: Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, Wonderland, High On The Summer, Fire In My Head i Catch You. Po drodze wypuścił również oficjalny remix hitu Rumors, pod którym oryginalnie podpisuje się gwiazda światowej sławy, R3hab. Co dalej od C-BooLa? Wiadomo, że producent z Pyskowic współpracuje ze Skytechem nad nowym materiałem.