C-BooL z nadzieją patrzy w przyszłość! Don't Sleep Tonight HITEM lata?

i

Autor: single cover art C-BooL z nadzieją patrzy w przyszłość! Don't Sleep Tonight HITEM lata?

C-BooL z nadzieją patrzy w przyszłość! Don't Sleep Tonight HITEM lata?

2020-07-10 11:34

Don't Sleep Tonight, to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się C-BooL. Jak brzmi wakacyjny utwór i o czym opowiada? Przekonajcie się i oceńcie go już teraz - na ESKA.pl!

C-BooL - nowa piosenka Don't Sleep Tonight to mieszanka gorących dźwięków w sam raz na trwające już wakacje. Ciepłe brzmienia akordów wygrywanych na pianinie, energetyczny i taneczny bit w refrenie, brzmienie syntezatora rodem z lat 80. i do tego chwytliwa melodia zaśpiewana oryginalnym męskim głosem to atrybuty, które dają tej piosence duże szanse na stanie się jednym z hitów tegorocznego lata.

TOP 10 najlepszych polskich utworów z 2020 roku, które warto posłuchać!

C-BooL - nowa piosenka Don't Sleep Tonight

Tekst utworu, którego autorem jest również C-BooL, czyli Grzegorza Cebuli, to sentymentalna podróż po pozytywnych wspomnieniach, połączona z optymistycznym i pełnym nadziei spoglądaniem w przyszłość . Posłuchajcie nowej piosenki C-BooLa na plaży lub podczas jazdy samochodem i przekonajcie się sami, że będziecie nucić jej melodię jeszcze długo po przesłuchaniu tego letniego kawałka.

Do nagrania powstał również teledysk, do którego zdjęcia zostały zrealizowane w rodzinnych stronach artysty czyli na Śląsku, głównie w miejscach, do których C-BooL lubi często wracać.