Paulina Kozłowska

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=sDCJuG3PN5Q&t=9s

Influencerzy

Była dziewczyna Mini Majka ma nowego chłopaka? Kim jest tajemniczy Kuba?

2023-09-24 13:26

Informacje na temat tego, że Paulina Kozłowska ma nowego chłopaka krążą po sieci od kilku tygodni. Jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie, na którym rzekomo widać influencerkę, która idąc ulicą trzyma za rękę tajemniczego chłopaka. Fotografia jednak jest na tyle rozmazana, że ciężko stwierdzić, czy rzeczywiście jest to była dziewczyna Mini Majka. Jednak teraz, światło dzienne ujrzały nowe fakty sugerujące, że influencerka spotyka się z Kubą.

Paulina Kozłowska i Mini Majk nie są razem od lutego 2023. To właśnie wtedy Mateusz Krzyżanowski opublikował tajemniczy wpis o treści "nic nie trwa wiecznie", a następnie usunął wszystkie zdjęcia, na których pozował wraz z influencerką. Pomimo tego, że twórcy początkowo nie chcieli poruszać tematu swojej relacji podczas wywiadów, to zerwanie Mini Majka i Pauliny w krótkim czasie stało się bardzo medialne. Dwuletni związek zakończył się nagle i wywołał ogromne emocje. W późniejszym czasie atmosferę rozgrzewały również komentarze Mateusza Krzyżanowskiego, który domagał się, by jego była partnerka usunęła wspólne zdjęcia z profilu oraz prosił ją o oddanie psa, którego jest właścicielem. Wygląda jednak na to, że ex partnerzy pogodzili się już z zakończeniem romantycznej relacji i ruszyli dalej.

Friz kiedyś i dziś

Paulina Kozłowska - chłopak

Miłość Pauliny Kozłowskiej i Mini Majka nie przetrwała próby czasu. Para nie jest już ze sobą od kilku miesięcy. Wszystko wskazuje na to, że influencerka przepracowała już sobie relację z influencerem i postanowiła rozpocząć nowy rozdział w życiu. Wszystko wyszło na jaw podczas wywiadu ze Światem Gwiazd, w którym Paulina została zapytana o to chłopaka, z którym pojawiła się na wydarzeniu. Kobieta chciała dowiedzieć się kim jest tajemniczy Kuba, który kręci się u jej boku. Ta jednak, z szerokim uśmiechem i odpowiedziała ironicznym głosem, że jest jedynie jej kolegą.

Na evencie nie jesteś sama, towarzyszy Ci tajemniczy Kuba, więc od razu chętnie zapytam: kim jest Kuba?

A moim kolegą - odpowiedziała influencerka.

Kolegą czy coś więcej? - dopytywała dziennikarka.

Kolegą hahaha - dodała dziewczyna.

Wideo szybko zaczęło krążyć po sieci i podsycać krążące od jakiegoś czasu informacje na temat tego, że Paulina Kozłowska ma nowego chłopaka. Sama influencerka zdecydowała się nawet nagrać parodię wywiadu.