Loic Nottet

i

Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Był objawieniem Eurowizji 2015 i wygrał Taniec z gwiazdami. Tak wygląda po latach!

2023-02-23 13:00

Udział w Eurowizji pomógł wielu artystom w osiągnięciu międzynarodowego sukcesu. Wokalistą, który z pewnością dobrze wykorzystał daną mu szansę, jest bez wątpienia reprezentant Belgii z 2015 roku Loic Nottet. 26-latek wciąż robi karierę muzyczną i chętnie bawi się swoim wizerunkiem. Sprawdźcie, jak dziś wygląda.

Eurowizja od lat uchodzi za najważniejsze wydarzenie muzyczne w roku. Miliony widzów na całym świecie śledzą przebieg konkursu i decydują, kto powinien sięgnąć po zwycięstwo, zapisując się tym samym na stałe na kartach historii muzyki. Czasem nie trzeba jednak wygrać, by zrobić dużą karierę. W 2015 roku objawieniem Eurowizji był 20-letni Loic Nottet z Belgii. Uzdolniony nie tylko wokalnie, ale i tanecznie artysta zagwarantował swojemu krajowi awans do finału, w którym uplasował się tuż za podium, na 4. miejscu. Piosenka Rhytm Inside została doskonale oceniona przez fanów na całym świecie, tak samo jak wydany dwa lata później debiutancki album Selfocracy. W międzyczasie, bo w 2015 roku, Loic wygrał belgijską edycję Tańca z gwiazdami. Dziś stale zaskakuje słuchaczy metamorfozami i nowymi brzmieniami.

Eurowizja 2023 - wszystkie piosenki. Te hity powalczą o udział w konkursie!

Marcin Maciejczak o życiowej przemianie, EP hypno i Eurowizji

Loic Nottet dzisiaj

26-letni dziś artysta na stałe zapisał się w pamięci eurowizyjnych fanów. Z pewnością wielu z nich wciąż śledzi jego karierę, a ta obfituje w liczne sukcesy. Loic doskonale wykorzystał daną mu szansę, czego dowodem są jego kolejne poczynania zawodowe. W 2020 roku wokalista zaprezentował drugi album studyjny Sillygomania, a w 2023 rok wszedł z przytupem, rozpoczynając nową erę singlem Danser.

Sonda
Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2023?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE