Blanka nakręci film o sobie?! Wydanie utworu "Solo" zmieniło życie 25-letniej dziś piosenkarki. Numer okazał się wielkim hitem i to właśnie z nim wokalistka reprezentowała nasz kraj na Eurowizji w 2023 roku. Wybór Blanki reprezentantką Polski wywołał skrajne emocje. Debiutantka musiała mierzyć się z bolesnym hejtem, który - jak twierdzi - uczynił ją silniejszą. Blanka szybko udowodniła, że nie jest gwiazdą jednego hitu. Jej kolejne single, takie jak "Boys Like Toys", "Rodeo" czy najnowszy "Guilty" ugruntowały jej pozycję w show-biznesie. Stajkow przyjęła też propozycję udziału w 16. edycji "Tańca z gwiazdami" i jest jedną z faworytek do wygrania kryształowej kuli.
Jakiś czas temu koleżanka Blanki, Julia Żugaj, doczekała się filmu o sobie. Produkcja "Jesteśmy Żugajkami" była wyświetlana w kinach w całej Polsce. Zapytana przez nas o to, czy sama chciałaby zrealizować taki projekt o sobie, Blanka przyznała, iż taki pomysł chodzi jej po głowie. Ze śmiechem wyjawiła, w jakim gatunku byłby on utrzymany.
Blanka chce mieć film o sobie!
Okazuje się, że Blanka także ma w planach zrealizowanie podobnej do "Jesteśmy Żugajkami" produkcji. W rozmowie z Eską wokalistka przyznała, że posiadanie filmu dokumentalnego o sobie jest na liście jej marzeń.
Oczywiście, że tak. Mam nadzieję, że w przyszłości to się wydarzy. Mam to gdzieś w głowie, mam na mojej liście, więc mam nadzieję, że tak. Ale to będzie komedia - od razu wam mówię. Ostrzegam - to będzie komedia! - wykrzyczała ze śmiechem.
Wybralibyście się do kina na film o "Bejbie"?