Billie Eilish, Malik Montana, KSHMR i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-02-14 11:53 RW
Billie Eilish, Malik Montana, KSHMR i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art / Sony Music Poland / Universal Music Poland / Spinnin Records Billie Eilish, Malik Montana, KSHMR i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Piątek - dzień nowej muzyki w Radiu ESKA! Świętujemy New Music Friday 14 lutego 2020 prezentując wam najnowsze, najświeższe i najbardziej potencjalne hity wiosny. W gronie premier na naszej antenie nie mogło zabraknąć piosenki z nowej części Bonda, a także imprezowego kawałka, za który odpowiada KSHMR!

Walentynkowe wydanie New Music Friday w Radiu ESKA! 14 lutego 2020 na naszej antenie usłyszycie hity, za które odpowiadają największe gwiazdy. Premierowo pojawią się numery o szczęśliwej, ale również o nieszczęśliwej i niespełnionej miłości. Absolutnie najbardziej wyczekiwanym singlem tego roku jest utwór No Time To Die, czyli oficjalny kawałek stanowiący motyw muzyczny przygód o Agencie 007. Za piosenkę odpowiada Billie Eilish we współpracy ze swoim bratem, Finneasem. Premierowo w Radiu ESKA pojawi się także nowa piosenka Malika Montany. Raper wypuścił do sieci bujający kawałek zatytułowany Niedostępna. Malik zastanawia się, dlaczego pomimo tego, że bardzo kocha jedną dziewczynę i tak ją zdradza. 

New Music Friday 14.02.2020 - PREMIERY

New Music Friday w Radiu ESKA 14.02.2020 to nowa piosenka Billie Eilish, Malika Montany, ale również świeży singiel Nilesa Hollowella-Dhara, bardziej znanego jako KSHMR. Amerykański DJ i producent, który zajmuje 15. miejsce listy DJ Mag, po sukcesie hitów Wildcard, Devil Inside Me, czy Alone z Marnikiem, poszedł za ciosem i wydał równie imprezowy numer. Over And Out może namieszać na listach hitów. 

New Music Friday w Radiu ESKA 14.02.2020 - PREMIERY

  • Billie Eilish - No Time To Die
  • Malik Montana, DMN - Niedostepny (prod. by Olek)
  • KSHMR & Hard Lights feat. Charlott Boss - Over And Out
  • Tungevaag - Peru
  • John Legend & David Guetta - Conversations in the Dark
  • Aloe Blacc - I Do
  • Möwe feat. Conor Maynard & RANI - Talk To Me [Sam Feldt Edit]
Najnowsze