B.R.O świętuje 10-lecie. Raper jeszcze nigdy tak szybko nie nawijał w swoim kawałku!

i

Autor: Kadr z filmu B.R.O vs B.R.O z kanału B.R.O B.R.O świętuje 10-lecie. Raper jeszcze nigdy tak szybko nie nawijał w swoim kawałku!

B.R.O świętuje 10-lecie. Raper jeszcze nigdy tak szybko nie nawijał w swoim kawałku!

2021-02-01 11:41

Raper Jakub Birecki, znany jako B.R.O świętuje 10-lecie swojej działalności artystycznej. Mało kto wie, że kariera muzyczna Kuby, rozpoczęła się w serwisie YouTube 30 stycznia 2011 roku! To właśnie wtedy wleciał pierwszy utwór, który stał się viralem.

B.R.O świętuje 10-lecie. Jakub Birecki, który w branży muzycznej jest od 10. lat, nie miał łatwych początków. Twarz młodego chłopca, o blond włosach, nie wróżyła mu osiągnięcia sukcesu. Jednak stare przysłowie: nie oceniaj książki po okładce w przypadku tego rapera się sprawdza. B.R.O na swoim koncie ma platynową i złotą płytę i kilka hitów, które znacie również z anteny Radia ESKA. B.R.O - na swój jubileusz, postanowił wrzucić do sieci filmik, w którym pokazuje swoje umiejętności w rapie. 

Roast Friza 13.03.2021 - gwiazdy. Kto wystąpi na gorącym wydarzeniu?

ESKA XD #015

B.R.O jeszcze nigdy nie nawijał tak szybko!

B.R.O w 2020 roku wydał dwie płyty. Pierwsza Next Level 3 jest utrzymana w klimacie rapu, druga Delorean to popowo-funkowa podróż do lat 80. Birecki z okazji 10-lecia postanowił wrzucić na  kanał YouTube utwór, w którym nawija o swojej karierze oraz o tym że nadal pozostaje sobą i tworzy muzykę, która podoba się jego fanom. W klipie nawiązuje również do filmu zamieszczonego w 2011 roku i pokazuje, że potrafi szybko nawinąć w kawałku. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

B.R.O pomaga Ekipie Friza

Kuba od grudnia 2020 roku współpracuje przy tworzeniu płyty Ekipy Friza wraz z Cleo. Gwiazdy pomagają Youtuberom w studiu i wspierają w nagrywaniu utworów. Niestety do tej pory nie zostało ujawnione, czy artyści piszą muzykę i teksty dla Friza i jego przyjaciół. 

Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy

Sonda
Friz - czy czekasz na jego płytę?