Astronomia 2k19 - piosenka, której poszukują internauci! Dlaczego jest popularna?

2020-04-15 15:08 RW
Astronomia 2k19 - piosenka, której poszukują internauci! Dlaczego jest popularna?
Autor: Astronomia 2k19 / single cover art Astronomia 2k19 - piosenka, której poszukują internauci! Dlaczego jest popularna?

Astronomia 2k19 to jeden z hitów, który w ostatnim czasie zyskał na popularności. Odświeżona wersja piosenki sprzed pięciu lat cieszy się dużą popularnością, a wszystko za sprawą obyczaju, który jest przestrzegany w Ghanie! O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły i słuchając utworu - na ESKA.pl!

Astronomia 2k19 - piosenka w całej Europie, w tym także w Polsce, cieszy się rosnącą popularnością. Mnóstwo osób odpala aplikację Shazam, a następnie przybliża telefon do głośnika, z którego leci instrumentalny kawałek. Dlatego też numer ten w trzech różnych odsłonach znajduje się na wysokich miejscach najczęściej wyszukiwanych numerów w tej aplikacji. Choć trzeba przyznać, że ogólnie piosenka Astronomia 2k19 cieszy się ogromną popularnością w internecie. Swoją premierę miała 9 maja 2019 roku, ale jednak dopiero teraz odkryli ją internauci. Dlaczego? Skąd wynika jej fenomen? Znamy odpowiedź na to pytanie i możecie być bardzo zaskoczeni!

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Astronomia 2k19 - piosenka, hit

Piosenka Astronomia 2k19 zyskała ogromną popularność, a wszystko dlatego, że stała się częścią memów. Internauci odkryli, że żałobnicy w Ghanie i innych afrykańskich krajach tańczą z trumnami na plecach. To zwyczaj, za który tamtejsze rodziny płacą fortunę. Wszystko po to, by wysłać do nieba swojego zmarłego bliskiego w wielkim stylu. Dancing Pallbearer, czyli tańczący karawaniarze, stali się bohaterami internautów. Najpopularniejsza przeróbka z użyciem piosenki Astonomia 2k19 od 27 marca do 15 kwietnia 2020 zebrała 12 milionów wyświetleń.

Komentarze związane z afrykańską kulturą i tamtejszym żegnaniem zmarłych pojawiły się również pod audio Astronomia 2k19 na YouTube. Oryginalnie to utwór, który w 2014 roku wydał Vicetone. W 2018 roku pojawiła się solowa wersja oryginału, którą stworzył Tony Igy, a rok później za odświeżenie numeru wziął się Stephan F. To włoski DJ i producent, który jest urodzony 24 lipca 1991 roku. Naprawdę nazywa się Stefan Folegatti.

Najnowsze